Představujeme vám novou značku telefonů Tecno!

Na český trh vstupuje nový výrobce chytrých telefonů Tecno Mobile, který bude chtít rozvířit stojaté vody nejen v kategorii telefonů střední třídy. Seznamte se s novou značkou smartphonů Tecno, o které určitě neslyšíte naposledy. Pro začátek si budou chtít získat vaše srdce dvě modelové řady Camon a Spark, kdy Spark startuje na hodnotě neuvěřitelných 3 799 Kč.

Pojďme se podívat, s jakou výbavou přicházejí a čím si zaslouží vaši pozornost, protože jen cena to rozhodně není.

Tecno Camon 18|18 Premium

Zlatým grálem je model Tecno Camon 18 Premium, který přichází s uhlopříčkou 6,7“ a AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120Hz. Telefon pohání procesor Media Tek Helio G96 a o kvalitu vašich fotografií se postará fotosoustava sestávající ze tří objektivů s gimbal stabilizací i optickým zoomem. Záda telefonu jsou vyrobena z broušeného skla, díky čemuž dostanete za skvělou cenu i velkou dávku elegance.

Jeho mladší bratr Tecno Camon 18 vám nabídne 6,8“ IPS displej s obnovovací frekvencí 90Hz. Srdcem telefonu je procesor Media Tek Helio G88. Tecno Camon 18 se může také pochlubit trojicí fotoaparátů a nejen díky nim je předurčen k tomu stát se vaším specialistou pro tvorbu videí.

Tecno Spark 8|8T|8 Pro

Nejvyspělejší model z této řady Tecno Spark 8 Pro vám nabídne uhlopříčku 6,8“ s IPS displejem. Jeho zádům vévodí taktéž trojice fotoaparátů a o jeho bezproblémový chod se stará procesor Media Tek Helio G85. Když k tomu přičtete velkokapacitní baterii, máte postaráno o opravdový herní zážitek.

Tecno Spark 8T disponuje úhlopříčkou 6,6“ s Full HD+ rozlišením. Nabídne vám sice pouze dva fotoaparáty, ale ten hlavní z nich má skvělé rozlišení 50Mpx. U tohoto telefonu se nemusíte bát, že by vám nevydržel celý den.

A pokud sháníte nenáročný telefon s obrovskou výdrží, je pro vás jako stvořený Tecno Spark 8, který vám nabídne až 20 hodin přehrávání videa a také dvojici fotoaparátů.