Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Představujeme vám novou značku telefonů Tecno!

Na český trh vstupuje nový výrobce chytrých telefonů Tecno Mobile, který bude chtít rozvířit stojaté vody nejen v kategorii telefonů střední třídy. Seznamte se s novou značkou smartphonů Tecno, o které určitě neslyšíte naposledy. Pro začátek si budou chtít získat vaše srdce dvě modelové řady Camon a Spark, kdy Spark startuje na hodnotě neuvěřitelných 3 799 Kč.

Pojďme se podívat, s jakou výbavou přicházejí a čím si zaslouží vaši pozornost, protože jen cena to rozhodně není.

Tecno Camon 18|18 Premium

Zlatým grálem je model Tecno Camon 18 Premium, který přichází s uhlopříčkou 6,7“ a AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120Hz. Telefon pohání procesor Media Tek Helio G96 a o kvalitu vašich fotografií se postará fotosoustava sestávající ze tří objektivů s gimbal stabilizací i optickým zoomem. Záda telefonu jsou vyrobena z broušeného skla, díky čemuž dostanete za skvělou cenu i velkou dávku elegance.

Jeho mladší bratr Tecno Camon 18 vám nabídne 6,8“ IPS displej s obnovovací frekvencí 90Hz. Srdcem telefonu je procesor Media Tek Helio G88. Tecno Camon 18 se může také pochlubit trojicí fotoaparátů a nejen díky nim je předurčen k tomu stát se vaším specialistou pro tvorbu videí.

Tecno Spark 8|8T|8 Pro

Nejvyspělejší model z této řady Tecno Spark 8 Pro vám nabídne uhlopříčku 6,8“ s IPS displejem. Jeho zádům vévodí taktéž trojice fotoaparátů a o jeho bezproblémový chod se stará procesor Media Tek Helio G85. Když k tomu přičtete velkokapacitní baterii, máte postaráno o opravdový herní zážitek.

Tecno Spark 8T disponuje úhlopříčkou 6,6“ s Full HD+ rozlišením. Nabídne vám sice pouze dva fotoaparáty, ale ten hlavní z nich má skvělé rozlišení 50Mpx. U tohoto telefonu se nemusíte bát, že by vám nevydržel celý den.

A pokud sháníte nenáročný telefon s obrovskou výdrží, je pro vás jako stvořený Tecno Spark 8, který vám nabídne až 20 hodin přehrávání videa a také dvojici fotoaparátů.