Xiaomi Pad 6 a dárek k nákupu? Stačí pípnout

Xiaomi nově představilo svůj tablet Xiaomi Pad 6, který ti nabídne profesionální produktivitu. Chceš si pořídit tento tablet a získat dva skvělé dárky k nákupu? Pokračuj ve čtení a dozvíš se, jak na to.

1. dárek: Keyboard

  1. Pořiď si u nás Xiaomi Pad 6 a pro získání dárku se zaregistruj na www.xiaomipromo.cz.
  2. Registrace včetně nahrání všech potřebných dokladů musí proběhnout do 14 dnů od nákupu (pokud se nezaregistruješ, nemůžeš následně využít nabídku.  Nejpozději 14 dní od data na účtence).
  3. Následně bude probíhat vyhodnocení registrací, kde bude ochranná lhůta 14 dní, abychom mohli zkontrolovat i případné vratky. 
  4. Pokud proběhne vše v pořádku, dárek k nákupu (klávesnici) ti zašleme pomocí Zásilkovny.

2. dárek: SmartPen

  1. Pořiď si u nás Xiaomi Pad 6, napiš recenzi na Xiaomi Pad 6 na e-shopu, kde jsi produkt zakoupil (tedy na Smarty.cz) nebo na Heureku a přidej fotku recenze (PrtSc obrazovky s danou recenzí - jpg) do své registrace na www.xiaomipromo.cz.
  2. Recenze se musí věcně vztahovat k danému produktu a musí mít alespoň 15 slov. 
  3. Recenze a prokázání dané recenze (PrtSc obrazovky s danou recenzí - jpg) v registraci na www.xiaomipromo.cz musí být zhotoveno do 14 dní od nákupu (od data na účtence). 
  4. Pokud proběhne vše v pořádku, zašleme ti dárek (SmartPen) pomocí Zásilkovny (v případě, že se bude jednat o oba bonusy, pošle je Smarty.cz najednou).

K nákupu novinky Xiaomi Pad 6 můžeš získat oba dárky, tedy Keyboard i SmartPen. Stačí následovat popsané instrukce. Akce platí od 25. 7. do 6. 8. 2023.