Notebooky s kartami řady GeForce RTX™ 40

Víc než rychlost

Grafické karty NVIDIA® GeForce RTX™ řady 40 pro notebooky pohánějí ty nejvýkonnější notebooky pro hráče i tvůrce. Jsou vyrobeny s ultraefektivní architekturou NVIDIA Ada Lovelace a přináší obrovský skok ve výkonu díky DLSS 3 poháněnému umělou inteligencí a umožňují ti vstoupit do virtuálních světů, které díky plnému ray tracingu vypadají jako ve skutečnosti. Sada technologií Max-Q navíc optimalizuje výkon systému, napájení, výdrž baterie a hlučnost pro maximální efektivitu.

Dokonalá platforma pro hráče i tvůrce - poháněno GeForce RTX™ řady 40 a DLSS 3

 • Nové streaming multiprocesory - až dvojnásobný výkon a energetická efektivita
 • Jádra Tensor 4. generace - až čtyřnásobný výkon díky DLSS 3 oproti renderování hrubým výkonem
 • Jádra RT 3. generace - až dvojnásobný výkon ray tracingu
 • Špičkové grafické karty pro notebooky - architektura NVIDIA Ada Lovelace
 • Výkon akcelerovaný umělou inteligencí - NVIDIA DLSS 3
 • Optimalizováno pro výkon - technologie NVIDIA Max-Q
 • Realistická a strhující grafika - dedikovaná jádra RT
 • Popožeň svoji kreativitu - NVIDIA Studio
 • Odezva, která vyhrává hry - platforma NVIDIA Reflex s nízkou latencí
 • Stvořeno pro live streaming - NVIDIA Encoder a aplikace NVIDIA Broadcast
 • Výkon a spolehlivost - ovladače Game Ready a Studio

NVIDIA DLSS 3 - Znásobený výkon díky AI

DLSS je revoluční milník v grafice akcelerované umělou inteligencí, která ohromně zvyšuje výkon. K vytváření většího množství vysoce kvalitních snímků využívá DLSS 3 běžící na grafických kartách GeForce RTX™ řady 40 pro notebooky umělou inteligenci, nová jádra Tensor 4. generace a akcelerátor optického toku.

Ray Tracing - Hyperrealistická. Hyperrychlá.

Architektura Ada přináší v plné parádě výkon ray tracingu, který simuluje chování světla ve skutečném světě. Díky výkonu notebooků s grafickými kartami RTX řady 40 a jader RT 3. generace si můžeš užívat neuvěřitelně detailní virtuální světy jako nikdy předtím.

Technologie NVIDIA Max-Q - optimalizováno pro výkon

NVIDIA Max-Q * je sada technologií, které využívají umělou inteligenci a optimalizují notebooky pro vysoký výkon v tenkém designu.

Klíčové technologie

Dynamic Boost využívá umělou inteligenci k automatickému zajištění optimálního výkonu mezi grafickým procesorem, pamětí grafické karty a procesorem, a zajišťuje tak zvýšení výkonu.

Battery Boost hledá optimální rovnováhu mezi výkonem grafické karty a procesoru, výdrží baterie, kvalitou obrazu a snímkovou frekvencí, aby byla zajištěna delší životnost baterie.

Rychlé škálování jader škáluje optimální počet jader a pracuje s nimi na vyšších frekvencích. Zajišťuje tak vyšší výkon při intenzivní kreativní práci a v aplikacích pro technické obory.

Optimalizace procesoru umožňuje grafické kartě optimalizovat výkon, teplotu a výkon procesoru.

WhisperMode využívá algoritmy poháněné umělou inteligencí k řízení rychlosti ventilátoru v závislosti na teplotě procesoru, grafické karty a systému. Zajišťuje tak vynikající hlukové parametry a nejlepší možný výkon.

DLSS využívá umělou inteligenci k masivnímu zvýšení výkonu.

Advanced Optimus zajišťuje dlouhou životnost baterie a naprosto plynulé hraní s G-SYNC.

Resizable BAR umožňuje procesoru přistupovat k celé vyrovnávací paměti grafické karty najednou, což zvyšuje výkon ve hrách.

Doporučení herního nastavení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi výkonem a kvalitou obrazu. Následně automaticky nakonfiguruje personalizované nastavení grafiky na základě grafické karty, procesoru a monitoru daného PC.

NVIDIA Reflex - o vítězství se rozhoduje v milisekundách

NVIDIA Reflex poskytuje nejnižší latenci a nejlepší odezvu pro důležitou výhodu při hraní. Technologie Reflex je navržena pro meření a vylepšení latence systému, umožňuje rychlejší zacílení, rychlejší reakci a nejpřesnější míření v kompetitivních hrách.

Top nástroje pro kreativitu

NVIDIA Studio - tvé nápady akcelerované platformou NVIDIA Studio

Posuň své kreativní projekty na novou úroveň díky platformě NVIDIA Studio. Grafické karty RTX řady 40 nabízejí nepřekonatelný výkon notebooků díky dedikovanému hardwaru pro 3D renderování, úpravu videa a grafický design. Zažij akceleraci RTX bohatou na funkce v top kreativních aplikacích, špičkové ovladače NVIDIA Studio navržené tak, aby poskytovaly maximální stabilitu, a sadu exkluzivních nástrojů, které využívají výkon RTX pro kreativní pracovní postupy podporované umělou inteligencí.

Encoder NVIDIA - stream snů

Buď středem pozornosti díky nejlepší kvalitě live streamingu a nejvyššímu výkonu pro hraní. Díky NVIDIA Encoderu (NVENC) 8. generace přináší GeForce RTX™ řady 40 novou éru vysoce kvalitního streamování s podporou kódování AV1, které bylo navrženo tak, aby poskytovalo vyšší efektivitu než technologie H.264 a přineslo skvělé streamy ve vyšším rozlišení. A navíc získáš přístup k exkluzivní optimalizaci pro oblíbené streamovací aplikace a efektům umělé inteligence, které přinesou tvým divákům pokaždé to nejlepší.

NVIDIA Broadcast - tvé domácí studio s umělou inteligencí

Aplikace NVIDIA Broadcast promění každou místnost na domácí studio – posuň své livestreamy, videochaty a konferenční hovory na novou úroveň s výkonnými efekty umělé inteligence, jako jsou odstranění hluku a ozvěny v místnosti, virtuální pozadí a další.

NVIDIA Omniverse - propoj své kreativní světy s vesmírem plným neomezených možností

NVIDIA Omniverse™ je platforma pro spolupráci na 3D designu v rámci sady nástrojů NVIDIA Studio pro tvůrce. Byla vyvinuta tak, aby akcelerovala pracovní postupy, sjednocovala aplikace a postupy a přiváděla tak tvé nápady rychle k životu.

Pro NVIDIA Omniverse je doporučena grafická karta RTX 4060 pro notebooky nebo vyšší.

NVIDIA Canvas - aplikace, která obohacuje malování o umělou inteligenci

Využij umělou inteligenci a proměň jednoduché tahy štětcem na realistickou krajinu. Rychle vytvářej pozadí a urychli průzkum konceptů – můžeš tak věnovat více času vizualizaci svých nápadů.

Vybav se do školy

Notebooky s grafickými kartami GeForce RTX™ řady 40 zvládnou i ty nejnáročnější úkoly – od inženýrství a architektury až po ekonomii, umělou inteligenci a datovou vědu. Běží na nich top aplikace pro STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika) a zrychlují 3D design, simulaci a úlohy datové vědy. Jsou tak ideální pro studenty, kteří chtějí notebook snadno zvládající i ty nejnáročnější úkoly. Domácí výuka a spolupráce s podporou umělé inteligence také usnadňují spojení s lektory a spolužáky. Neřeš počítačovou učebnu, dokončuj úkoly rychleji a získej ze svého vzdělávání maximum díky GeForce.

Další funkce a výhody

Ovladače Game Ready - Ovladače GeForce Game Ready ti poskytují nejlepší zážitek v tvých oblíbených hrách. Jsou precizně vyladěny ve spolupráci s vývojáři a rozsáhle testovány napříč tisíci hardwarových konfigurací pro maximální výkon a spolehlivost.

GeForce Experience - Nahrávej a sdílej s kamarády videa, screenshoty a livestreamy. Udržuj své ovladače aktuální a optimalizuj nastavení svých her. GeForce Experience ti tohle všechno umožňuje. Jedná se o nezbytného společníka tvé grafické karty GeForce.

MONITORY NVIDIA G-SYNC - Hraj naprosto plynule a bez trhání s vysokou obnovovací frekvencí, s HDR a mnohem více. Tohle je nepřekonatelný herní monitor, který musí mít každý vášnivý hráč.

NVIDIA Ansel - Udělej ze svých screenshotů umění pomocí výkonného fotorežimu ve hře, který ti umožní pořizovat HDR fotografie, fotografie v super rozlišení a fotografie s rozsahem 360°.

Virtuální realita - Nejvýkonnější grafické karty poskytují ten nejplynulejší a nejintenzivnější zážitek s virtuální realitou.Resizable BAR

Resizable BAR je pokročilá funkce rozhraní PCI Express, která umožňuje CPU přistupovat k celé vyrovnávací paměti grafické karty najednou, což zvyšuje výkon v celé řadě her.


 * O podpoře konkrétních technologií NVIDIA se poraď s výrobcem notebooku.