Nabídka pro firmy Nové
Košík

Sluchátka s Noise cancelling

Chcete si užívat čistého zvuku bez otravných okolních zvuků, které vás provází na každém kroku? Vsaďte na sluchátka s aktivním potlačením hluku, sluchátka s Noise cancelling. Jejich technologie spočívá v tom, že nechtěné zvuky vyruší postavením jiného zvuku, který ty nežádoucí eliminuje. Už nebudete muset donekonečně zesilovat hlasitost hudby, abyste ji vůbec slyšeli.

Více

Jak vybrat Noise Cancelling sluchátka?

Nejdůležitější je ujasnit si, jaký typ sluchátek s potlačením hluku chcete. Dáte přednost drátovým přes hlavu, které se hodí hlavně pro domácí použití, drátovým špuntům ideálním na cesty, běh a pohyb, nebo bezdrátovým sluchátkům, u kterých vás nelimituje kabel?Dalším typem jsou sluchátka na spaní, která také disponují Noise Cancelling technologií, které mnozí využívají na noc, aby se jim lépe spalo.

POZOR: Noise Cancelling technologii by měla mít všechna moderní sluchátka, hrozí u nich ale to, že spolu s eliminací okolního hluku přestanete vnímat zvuky, a to včetně těch, které vás před něčím mají varovat. Proto si pohlídejte, zda disponují více úrovněmi eliminace zvuku. Když si nastavíte tu pro chůzi na ulici, k vašim uším se dostane třeba houkání sanitky, troubení aut apod.

Méně