Slavíme 10. narozeniny a soutěžíme o skvělé ceny!
Přihlásit se

Sluchátka s Noise cancelling

Chcete si užívat čistého zvuku bez otravných okolních zvuků, které vás provází na každém kroku? Vsaďte na sluchátka s aktivním potlačením hluku, sluchátka s Noise cancelling. Jejich technologie spočívá v tom, že nechtěné zvuky vyruší postavením jiného zvuku, který ty nežádoucí eliminuje. Už nebudete muset donekonečně zesilovat hlasitost hudby, abyste ji vůbec slyšeli.

Pokračovat

Jak vybrat Noise Cancelling sluchátka?

Nejdůležitější je ujasnit si, jaký typ sluchátek s potlačením hluku chcete. Dáte přednost drátovým přes hlavu, které se hodí hlavně pro domácí použití, drátovým špuntům ideálním na cesty, běh a pohyb, nebo bezdrátovým sluchátkům, u kterých vás nelimituje kabel?Dalším typem jsou sluchátka na spaní, která také disponují Noise Cancelling technologií, které mnozí využívají na noc, aby se jim lépe spalo.

POZOR: Noise Cancelling technologii by měla mít všechna moderní sluchátka, hrozí u nich ale to, že spolu s eliminací okolního hluku přestanete vnímat zvuky, a to včetně těch, které vás před něčím mají varovat. Proto si pohlídejte, zda disponují více úrovněmi eliminace zvuku. Když si nastavíte tu pro chůzi na ulici, k vašim uším se dostane třeba houkání sanitky, troubení aut apod.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Sony WH-1000XM4 bezdrátová sluchátka černá

Špičková bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM4 spojují nejpokročilejší technologie pro potlačení okolního hluku se špičkovou kvalitou zvuku. Užijte si chytré funkce a maximální pohodlí při poslechu. Nabízejí NFC, až 30 hodin na jedno nabití se zapnutým ANC / 38 hodin s vypnutím ANC, Bluetooth 5.0, připojení až dvou zařízení a skládací konstrukci.

25 %  z 10 590 Kč

7 990 Kč

2
Sony WF-1000XM4 bezdrátová sluchátka černá

Sony WF-1000XM4 nabízí bezdrátový poslech s potlačením okolních zvuků, výdrží 24 h s nabíjecím pouzdrem, podporou hlasových asistentů, handsfree, technologií Speak-to-Chat a LDAC kodekem pro poslech v Hi-Res Audio.

21 %  z 7 490 Kč

5 990 Kč

3
Sony WH-1000XM3 bezdrátová sluchátka černá

Špičková bezdrátová sluchátka Sony s frekvenční odezvou až 4 - 40 000 Hz, zvukovými režimy, aktivním potlačováním okolního šumu, NFC a bezdrátovou technologií LDAC. Dokáží hrát až 30 hodin.

36 %  z 9 990 Kč

6 490 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry