Nabídka pro firmy Nové
Košík

Hry pro Nintendo Switch

Nintendo Switch je herní konzole, která je stvořena pro hráče všech věkových kategorií a žánrových preferencí. Vyber si z nabídky stovky her a hraj doma i na cestách. Dáš přednost klasice nebo půjdeš do něčeho nového? Je to jen na tobě.

Více

Přenosná konzole se postará o zábavu vždy a všude

Nintendo Switch můžeš doma připojit k televizi, nebo si ji vzít na cesty. Ovladače se dají použít jak pro tvé hraní, tak soupeření s kamarády. Už to konzoli odlišuje od ostatních, když se k tomu přidá výběr her, které už dávno nezahrnují jen Nintendo klasiky, jako je Mario nebo Pokémon, není se čemu divit, že roste na popularitě.

Nejprodávanější hry pro Nintendo Switch

 •  Animal Crossing: New Horizons – Vstup do světa Animal Crossing: New Horizons, kde můžeš vytvořit vlastní postavu, upravit svůj domov a ostrov podle svých představ, sbírat suroviny, tvořit nábytek a nástroje a zapojit se do různých aktivit, jako je zahradničení a rybaření. Navíc můžeš budovat vztahy s obyvateli ostrova.

 •  Mario Kart 8 Deluxe - Mario Kart 8 Deluxe je nekonečnou zábavou, která nabízí všechny tratě a postavy z původní verze, včetně DLC. S novými funkcemi, jako je hraní za postavy ze hry Splatoon a Smart Steering pro začátečníky, si užiješ adrenalinové závody.

 •  The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Podívej se na nové dobrodružství v otevřeném světě království Hyrule. Přidej se k Linkovi a princezně Zeldě a prozkoumej polní, lesní a horské krajiny a objevuj zbytky opuštěného království.

Nejoblíbenější Hry pro Nintendo Switch

 •  Super Mario Bros - Klasický Mario se stává ještě více kouzelným díky novým předmětům, které mění průběh hry. Vyber si z různých postav, včetně Maria, Luigiho, Peach, Daisy, Yoshiho a Toada. Novým power-upem je například proměna ve slona.

 •  Mortal Kombat – Warner Bros Games přináší nové dobrodružství ve světě Mortal Kombat. Tato hra nabízí znovuzrození série s přepracovanými verzemi ikonických postav a novým příběhem.

 •  Série Pokémon - Pokud miluješ Pokémony, máme pro tebe výběr her, včetně Pokémon Sword, Pokémon Shield, Pokémon Scarlet & Violet, Detective Pikachu Returns a dalších.

Hry podle žánru na Nintendo Switch

RPG Hry

 •  Red Dead Redemption - Prožij epické westernové dobrodružství s hlubokým příběhem sledujícím Johna Marstona, bývalého zločince, v jehož stopy se vydáš při pronásledování bandy zločinců. Hra obsahuje hororové rozšíření s tématem zombie.

 •  Xenoblade The Chronicles 3 - Přenes se do obrovského světa, kde čeká konflikt mezi národy Keves a Agnus. Následuj osudy Noa a Mii v jejich boji o přežití.

Akční Hry

 •  Grand Theft Auto: The Trilogy - Tato kolekce zahrnuje tři klasické hry - Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas. Hry byly vylepšeny pro novou generaci konzolí s novým osvětlením, texturami ve vysokém rozlišení a vylepšeným ovládáním.

 •  Dark Souls- Přepracovaná verze kultovního hardcore RPG Dark Souls přináší možnost hry po síti a komunitní obsah, včetně PvP arén. Přežij těžkosti a poraz své nepřátele.

Hry pro děti a rodinu

 •  Splatoon 3 - Vstup do barevného světa inkluzivní střílečky, kde se utkáš v boji o území. Splatsville je městem chaosu, kde nové pohyby a zbraně znamenají více zábavy pro všechny hráče.

 •  Pikmin 4- Pikmini se vrací na záhadnou planetu, kde hráče čeká nové dobrodružství. Síla Pikminů a strategie jsou klíčem k překonání překážek.

 •  Kirby’s Return to Dream Land- V nové verzi hry Kirby’s Adventure Wii se mohou přidat až čtyři hráči ke Kirbymu a jeho přátelům na jejich cestě přes Dream Land. Pomoz Magolorovi opravit jeho vesmírnou loď a zahraj si spoustu miniher.

Hry pro více hráčů

 •  Everybody 1-2 Switch - Hra Everybody 1-2-Switch nabízí spoustu miniher pro zábavu a soutěžení. Stačí mít Nintendo účet, kompatibilní chytré zařízení a internetové připojení.

Méně