Herní konzole Nintendo

Herní konzole Nintendo, dříve známá pod názvem Nintendo Koppai, sahá až do roku 1889, kdy byla poprvé v Japonsku představena. Za tu dobu prošla mnohými transformacemi a stala se jedním z předních výrobců herních konzolí na světě. Během své dlouhé historie vydala společnost Nintendo celou řadu úspěšných konzolí. Pro více informací pokračuj ve čtení.

Více

Historie Nintendo

V roce 1985 přivedlo Nintendo na trh první herní konzoli s názvem Nintendo Entertainment System (NES). Tato konzole se stala klíčovým milníkem v historii a známé hry Super Mario Bros. a The Legend of Zelda, které si dodnes udržují svou popularitu, si na této konzoli zahrála spousta hráčů.

Herní konzole Nintendo Switch

Dnešní doba přináší tři hlavní verze Nintendo konzolí. Nintendo Switch, uvedené v roce 2017, přineslo revoluční herní zážitek, díky kterému mohu hráči hrát jak na televizi, tak i v režimu přenosné konzole. Nintendo Switch Lite z roku 2019 nabízí cenově dostupnější alternativu, která se zaměřuje na jednoduchost a přenosnost. A konečně Nintendo Switch OLED, představené v roce 2021, následně zdůraznilo vylepšený OLED displej pro ještě lepší vizuální kvalitu.

Pro koho jsou Nintendo konzole určeny?

Nintendo konzole byly navrženy tak, aby oslovily širokou škálu hráčů bez ohledu na jejich věk nebo herní dovednosti. Ovládání je intuitivní a jednoduché, což ocení rodiny i mladí hráči. Velkou zábavu si na konzoli užijí i hardcoroví hráči s nejoblíbenějšími herními tituly.

Oblíbené Hry na Nintendo Switch

Na Nintendo Switch najdeš nepřeberné množství her, ale některé se staly skutečnými ikonami. Patří sem hry jako Super Mario Bros., Mario Kart, The Legend of Zelda, Pokémon a Kirby, které si získaly srdce hráčů po celém světě.

Příslušenství pro Nintendo

Pokud potřebuješ doplnit nějaké příslušenství ke konzoli, můžeš vybírat z široké nabídky na našem webu.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat