Náplně a tonery

Proč jste si pořídili tiskárnu? Určitě proto, abyste si mohli tisknout elektronické dokumenty, případně ty papírové kopírovat. To nezvládnete bez náplně a toneru do tiskárny. Ty se liší podle typu tiskárny, v domácnostech a kancelářích se využívají hlavně inkoustové cartridge a tonery, někde ale najdou využití i třeba barvicí pásky.

Pokračovat

Kdy použít inkoustovou cartridge a kdy tonerovou náplň?

  • Zásobníkem barvy pro inkoustové tiskárny je inkoustová cartridge, která připomíná kazetu a obsahuje jak samotný tekutý inkoust, tak tiskové hlavy a trysky. Zvládnete s nimi za poměrně příznivou cenu vytisknout fotografie i grafiky na různé typy papírů.
  • Barvu ve formě prášku uchovávají tonerové náplně určené pro laserové tiskárny. Jejich výhodou je to, že ani při delší odmlce prášek nevyschne a taky nízké náklady na vytištěnou stránku. Tonerové náplně jsou na trhu v černé, azurové, purpurové a žluté barvě.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Canon Cartridge PG-540 / CL-541 Multi pack

Originální inkoustová cartridge Canon Cartridge PG-540 / CL-541 Multi pack zajistí vysokou kvalitu tisku a prodlouží životnost vaší tiskárny Canon.

8 %  z 899 Kč

829 Kč

2
EPSON 101 EcoTank černá inkoustová náplň

Originální inkoustová náplň EPSON 101 EcoTank černá inkoustová náplň zajistí vysokou kvalitu a spolehlivost tisku a optimalizuje výkon vaší tiskárny Epson.

17 %  z 319 Kč

265 Kč

3
EPSON 101 EcoTank žlutá inkoustová náplň

Originální inkoustová náplň EPSON 101 EcoTank žlutá inkoustová náplň zajistí vysokou kvalitu a spolehlivost tisku a optimalizuje výkon vaší tiskárny Epson.

18 %  z 169 Kč

139 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry