Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Náplně a tonery

Proč jste si pořídili tiskárnu? Určitě proto, abyste si mohli tisknout elektronické dokumenty, případně ty papírové kopírovat. To nezvládnete bez náplně a toneru do tiskárny. Ty se liší podle typu tiskárny, v domácnostech a kancelářích se využívají hlavně inkoustové cartridge a tonery, někde ale najdou využití i třeba barvicí pásky.

Více

Kdy použít inkoustovou cartridge a kdy tonerovou náplň?

  • Zásobníkem barvy pro inkoustové tiskárny je inkoustová cartridge, která připomíná kazetu a obsahuje jak samotný tekutý inkoust, tak tiskové hlavy a trysky. Zvládnete s nimi za poměrně příznivou cenu vytisknout fotografie i grafiky na různé typy papírů.
  • Barvu ve formě prášku uchovávají tonerové náplně určené pro laserové tiskárny. Jejich výhodou je to, že ani při delší odmlce prášek nevyschne a taky nízké náklady na vytištěnou stránku. Tonerové náplně jsou na trhu v černé, azurové, purpurové a žluté barvě.

Méně
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry