Nabídka pro firmy Nové
Košík

Nabíječky pro chytré hodinky a fitness náramky

Jdete s dobou a pořídili jste si fitness náramek nebo chytré hodinky, díky kterým sledujete svůj spánkový režim, jestli máte dost pohybu, můžete jejich prostřednictvím sledovat notifikace z telefonu a možná i platit v obchodě? Pak se neobejdete bez příslušenství, třeba bez nabíječky. Vyberte si tu pravou z naší nabídky.

Více

Chytré hodinky i fitness náramek jako parťák pro každý den?

Wearables neboli nositelná elektronika jsou elektronická zařízení, která byla navržena tak, aby mohla být běžně nošena člověkem, na jeho těle. Mezi nejoblíbenější wearables patří chytré hodinky a fitness náramky, které mají mnoho funkcí. Kdo si je jednou na ruku navlékl, už bez nich nemůže být.

Jak vybrat tu pravou nabíječku?

Nabíječku vybírejte vždy podle značky svého zařízení, modelu na míru. Možná jste nějakou k hodinkám nebo náramku dostali, ale buď se ztratila nebo rozbila a vy teď potřebujete novou. Zaměřte se zejména na konektor, abyste dokázali nabíječku s wearables propojit, případně i na délku kabelu a způsob nabíjení. Nabíječka totiž nemusí mít jen podobu kabelu a adaptéru, ale třeba i magnetického stojanu apod.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat