Nabíječky pro notebook

Ani notebook se neobjede bez šťávy. Dopřejte mu dostatek energie díky dobře vybrané nabíječce, která vás nezklame a dokáže napájet váš notebook a zároveň dobít i jeho baterii.

Více

Jak vybrat tu pravou nabíječku pro váš notebook?

Asi každý vlastník notebooku se aspoň jednou už dostal do situace, že nabíječka selhala a počítač musel být po celou dobu napojen do sítě, nebo v horším případě, musel shánět novou nabíječku. Na trhu jich je ale nespočet, jak vybrat tu pravou?

  • Nejprve se rozhodněte, zda dáte přednost originálnímu, alternativnímu nebo univerzálnímu adaptéru. Víte, že ty univerzální mají vyměnitelné konektory a jsou fajn řešením na cestování? Obecně jsou ale nejlepší volbou ty originální, určené přímo k vašemu notebooku. Jsou ale o něco dražší.
  • Podívejte se na koncovku. Vybírejte ji podle toho, zda budete nabíječku využívat jen doma, nebo i na cestách. Dáte přednost té do elektrické sítě, auto zapalování nebo jiné koncovce?
  • Zkontrolujte potřebné parametry jako napětí, které se musí shodovat s napětím notebooku, *proud*, který musí mít stejnou nebo vyšší hodnotu a příkon.

Méně
Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:
 
iMessage
WhatsApp
Chat