Nabíječky pro notebook

Ani notebook se neobjede bez šťávy. Dopřejte mu dostatek energie díky dobře vybrané nabíječce, která vás nezklame a dokáže napájet váš notebook a zároveň dobít i jeho baterii.

Pokračovat

Jak vybrat tu pravou nabíječku pro váš notebook?

Asi každý vlastník notebooku se aspoň jednou už dostal do situace, že nabíječka selhala a počítač musel být po celou dobu napojen do sítě, nebo v horším případě, musel shánět novou nabíječku. Na trhu jich je ale nespočet, jak vybrat tu pravou?

  • Nejprve se rozhodněte, zda dáte přednost originálnímu, alternativnímu nebo univerzálnímu adaptéru. Víte, že ty univerzální mají vyměnitelné konektory a jsou fajn řešením na cestování? Obecně jsou ale nejlepší volbou ty originální, určené přímo k vašemu notebooku. Jsou ale o něco dražší.
  • Podívejte se na koncovku. Vybírejte ji podle toho, zda budete nabíječku využívat jen doma, nebo i na cestách. Dáte přednost té do elektrické sítě, auto zapalování nebo jiné koncovce?
  • Zkontrolujte potřebné parametry jako napětí, které se musí shodovat s napětím notebooku, *proud*, který musí mít stejnou nebo vyšší hodnotu a příkon.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Belkin BOOST CHARGE nabíječka s PD (25W USB-C/12W USB-A) bílá

Síťová nabíječka Belkin Boost Charge s USB-C/USB-A porty. Podporuje technologii Power Delivery a díky kompaktnímu provedení je vhodná do kanceláře i domácnosti.

21 %  z 490 Kč

390 Kč

2
Belkin Playa 40W USB-A nabíječka (4x10W) bílá

Domácí síťová nabíječka Belkin Playa se čtyřmi USB-A porty pro nabíjení více zařízení současně. Elegantní design a kompaktní zpracování, které perfektně zapadne do vaší domácnosti.

390 Kč

3
iWant dvojitá síťová nabíječka 38W bílá

Výkonná síťová nabíečka s výkonem 38W disponující hned dvěma konektory. Ideální na cesty díky kompaktním rozměrům a vysokému výkonu.

695 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry