Na záda

Hledáte tu nějaký batůžek? To vás asi zklameme. Tady si můžete vybrat zadní kryt pro svoje zařízení, ať už jde o telefon nebo tablet. Naše ochranné kryty na zadní část ochrání zařízení před škrábanci, nečistotami i otřesy. Vyberte si to pravé.

Více

Ochranu si zaslouží nejen displej

Když si pořídíme nový mobil nebo tablet, většinou hned přemýšlíme, jak ochránit jeho displej před rozbitím i nečistotami. Často si spolu s ním hned kupujeme ochranné sklo nebo fólii, případně ještě jednu do zásoby, kdyby došlo k poškození. Ale co záda zařízení? Ta si ochranu nezaslouží? Jasně že ano! A poslouží k tomu ochranná pouzdra nebo kryty z nejrůznějších materiálů. Kromě ochranné funkce toho často zvládnou mnohem víc, někdy poslouží i jako stojánek, abyste na zařízení mohli sledovat film apod.

Kryt či pouzdro vyberte na míru svému zařízení

Nevrhejte se do nákupu bezhlavě, i ochranu zad zařízení vybírejte pečlivě. Co kdyby vám na něj vůbec ochrana nesedla? Zaměřte se na velikost i značku a model zařízení, pro které kryt nebo obal vybíráte, často jsou zapotřebí výřezy na fotoaparát, které bývají unikátní. Sami si rozmyslete i to, k čemu vám pouzdro nebo kryt poslouží, zda jen jako ochrana, nebo má třeba plnit i už výše zmíněnou funkci stojánku apod.

Méně
Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení: