Slavnostní otevření nové prodejny již v sobotu 8. 10. v 11:00 v Centrum Černý Most | Užij si slevu 10 % i zvýhodněnou nabídku oblíbených produktů.

Myši k notebooku

Počítačová myš je pro mnohé z nás nepostradatelným pomocníkem. Právě jejím prostřednictvím ovládáme notebook nebo počítač. Co do velikosti je malá, význam je obrovský. Vyberte si tu pravou.

Pokračovat

Myš vám usnadní práci

Myš k notebooku je vedle klávesnice další důležitou periferií, kterou určitě budete potřebovat. Usnadní vám totiž práci a hravě díky ní budete celý počítač ovládat. Na trhu najdete velké množství počítačových myší, vybrat tu pravou může být oříšek. Liší se technologií snímače, velikostí, způsobem připojení a dalšími parametry.

Jak vybrat tu nejvhodnější myš?

  • Nejprve si ujasněte, k čemu budete myš používat. Vybíráte pracovní nebo herní myš? Plánujete ji často přenášet a potřebujete cestovní myš?
  • Dáváte přednost kabelové myši, nebo upřednostníte bezdrátovou myš? Víte, že bezdrátovou myš často můžete připojit k několika zařízením současně? S notebookem, tabletem nebo počítačem ji propojíte prostřednictvím Bluetooth připojení nebo WiFi připojení.
  • Kolik má mít tlačítek? Na běžné brouzdání po netu vám stačí myš s 3-5 tlačítky, herní myš by jich měla mít víc.
  • Jaký tvar konstrukce chcete? Vystačíte si s klasickou myší, nebo potřebujete vertikální ergonomickou myš, která nebude zbytečně namáhat svaly ani šlachy?
  • Jste pravák nebo levák?
  • Chcete optickou myš, která pohyb snímá senzorem s LED diodami, nebo dáte přednost laserové myši s vyšší přesností snímání? A co BlueTrack myš, která dokáže snímat pohyb na každém povrchu, včetně skla?
Náš tip: Kromě myši si chcete pořídit i klávesnici? Sáhněte po některém z klávesnicových setů.

Skrýt

Nejprodávanější

1
HyperX Pulsefire Surge herní myš

Stylová a funkční herní myš se špičkovým optickým senzorem a univerzální konstrukcí pro praváky i leváky. Myš obsahuje vnitřní paměť pro ukládání profilů. RGB osvětlení

50 %  z 1 499 Kč

759 Kč

2
SteelSeries Rival 3 herní myš černá

Herní drátová myš určena pro náročné s inovativními spínači a špičkovým senzorem TrueMove Core. Rozlišení až 8 500 DPI, 6 tlačitek a RGB podsvícení. Lehká váha činí 77g.

31 %  z 999 Kč

690 Kč

3
Satechi M1 Bluetooth bezdrátová myš vesmírně šedá

Bezdrátová myš Satechi M1 je nejen funkční zařízení, ale také designový kousek, na který je radost pohledět. Nabídne úsporný a stabilní Bluetooh 4.0, nadčasový design, přesná tlačítka i dobíjení skrze USB C port.

12 %  z 890 Kč

790 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry