Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Myši k notebooku

Počítačová myš je pro mnohé z nás nepostradatelným pomocníkem. Právě jejím prostřednictvím ovládáme notebook nebo počítač. Co do velikosti je malá, význam je obrovský. Vyberte si tu pravou.

Více

Myš vám usnadní práci

Myš k notebooku je vedle klávesnice další důležitou periferií, kterou určitě budete potřebovat. Usnadní vám totiž práci a hravě díky ní budete celý počítač ovládat. Na trhu najdete velké množství počítačových myší, vybrat tu pravou může být oříšek. Liší se technologií snímače, velikostí, způsobem připojení a dalšími parametry.

Jak vybrat tu nejvhodnější myš?

  • Nejprve si ujasněte, k čemu budete myš používat. Vybíráte pracovní nebo herní myš? Plánujete ji často přenášet a potřebujete cestovní myš?
  • Dáváte přednost kabelové myši, nebo upřednostníte bezdrátovou myš? Víte, že bezdrátovou myš často můžete připojit k několika zařízením současně? S notebookem, tabletem nebo počítačem ji propojíte prostřednictvím Bluetooth připojení nebo WiFi připojení.
  • Kolik má mít tlačítek? Na běžné brouzdání po netu vám stačí myš s 3-5 tlačítky, herní myš by jich měla mít víc.
  • Jaký tvar konstrukce chcete? Vystačíte si s klasickou myší, nebo potřebujete vertikální ergonomickou myš, která nebude zbytečně namáhat svaly ani šlachy?
  • Jste pravák nebo levák?
  • Chcete optickou myš, která pohyb snímá senzorem s LED diodami, nebo dáte přednost laserové myši s vyšší přesností snímání? A co BlueTrack myš, která dokáže snímat pohyb na každém povrchu, včetně skla?
Náš tip: Kromě myši si chcete pořídit i klávesnici? Sáhněte po některém z klávesnicových setů.

Méně