Přihlásit se

Multiroom

Multiroom systémy vám umožní ozvučení celého pokoje nebo i soustavy pokojů. Multiroom sestavu jednoduše rozmístíte po celém pokoji a můžete si užít opravdu kvalitní reprodukci zvuku.

Pokračovat

Co je Multiroom?

Multiroom systém vám umožní užít si maximální zvukový zážitek. Jedná se o soustavu reproduktorů doplněnou o vlastní směrovač či základní jednotku, která pomocí Wi-Fi spojuje všechny reproduktory dohromady a zároveň umožní připojit váš mobilní telefon či počítač k Multiroom systému.

S čím Multiroom spáruji?

Multiroom má široké možnosti spárování, a tak můžete hrát v podstatě z jakéhokoliv zařízení.

Interní Wi-Fi vám umožní přehrávat hudbu ze zařízení připojených k této síti. Může se jednat o mobilní telefon, notebook či sdílené úložiště NAS.

Bluetooth připojení je možné spárovat s Multiroom systémem. Připojíte přes něj tedy mobilní telefon, multimediální přehrávač či notebook.

Internetová rádia a nejrůznější streamovací služby díky připojení soustavy k internetu si také bez problému přehrajete.

3,5 mm jack vstup vám umožní připojit jakékoliv zařízení disponující tímto výstupem přes kabel.

Skrýt

Nejprodávanější

1
JBL Bar 5.0 MultiBeam

JBL Bar 5.0 MultiBeam je kvalitní řešení ozvučení televizoru, filmů a her s podporou mult-room funkcí a hlasových asistentů, 3D zvukem Dolby Atmos a MultiBeam s automatickou kalibrací.

10 990 Kč

2
Bang & Olufsen BeoSound Level Natural / Dark Grey

Prvotřídní bezdrátový multiroom reproduktor Bang & Olufsen BeoSound Level nabízí celkem 5 reproduktorů, aktivní přizpůsobení prostoru, dotykové ovládání, Chromecast bulit-in, Apple AirPlay 2, Google Assistant, baterii s výdrží až 16 h, magnetické nabíjení a možnost využití 3 poloh včetně uchycení na zeď.

32 990 Kč

3
Bang & Olufsen BeoSound Emerge Black

Prémiový domácí reproduktor Bang & Olufsen BeoSound Emerge se pefektně hodí do menších místností, kam skvěle zapadne díky minimální ploše stojanu a kde nabídne kvalitní 180° zvuk, Google Chromecast, Apple Airplay a adaptivní přizpůsobení místnosti.

15 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry