Monitory Lenovo

Ať už si vybíráte stolní počítač nebo notebook, monitor Lenovo se může hodit. U stolního počítače je monitor nezbytností, u notebooku vítaným zpestřením. Když vsadíte na Lenovo, odměnou vám bude výkonný monitor se skvělým podáním barev a užitečnými technologiemi.

Více

Monitor je základní periferií každého stolního počítače

U stolního počítače se bez monitoru neobejdete, měli byste jen šumící bednu, ale víc nic. Výběr monitoru nelze brát na lehkou váhu, měl by odpovídat tomu, k čemu ho budete používat a vašim nárokům. Ti, kdo pracují s grafickými aplikacemi, upravují videa a fotky jistě dají přednost grafickému monitoru, jinak si vystačíte se standardním monitorem.

Jak vybrat ten pravý monitor?

První věcí, kterou při výběru monitoru budete jistě řešit, je jeho velikost. Ta by měla odpovídat jak prostoru, který máte k dispozici, tak účelu, ke kterému ho budete používat. Někdo si dokonce pořídí monitory dva. Další věcí je značka. U monitorů Lenovo máte jistotu, že vsázíte na kvalitu a moderní technologie. Co dál?

  • Dalším základním parametrem je u monitoru jeho rozlišení. Pro náročné jsou určeny monitory s 4K a větším rozlišením, k dispozici jsou i monitory HDR. Pokud pracujete s videi a fotkami, dejte přednost monitoru pro grafiky.
  • Hledáte kancelářský, herní, domácí nebo pracovní monitor (například ten pro grafiky)?
  • Zajímejte se i o konektory. Ideálně by monitor měl disponovat stejnými, jako má počítač.
  • Dáte přednost lesklému nebo matnému povrchu displeje? Matný je lépe čitelný venku, lesklý vás odmění krásnými barvami.
  • Podívejte se i na odezvu monitoru.
  • Nepodceňujte ani obnovovací frekvenci. U běžných počítačů stačí 60 Hz, hráči potřebují zhruba dvojnásobnou.

Méně