Apple iPhone SE (2022)

Poznej iPhone SE (2022) 3. generace nabízející perfektní výkon díky supervýkonnému čipu A15 Bionic, který mimo jiné pohání také iPhone 13. Ačkoliv se může zdát, že se od svého předchůdce z roku 2020 neliší, není tomu tak. Zachoval si design, ale skrývá v sobě mnohem větší výbavu, o které se všem dosavadním iPhone SE mohlo jen zdát. Chceš se dozvědět o všech přednostech modelu? Klikni na pokračovat. 

Více

Čím model iPhone SE 2022 láká?

Všem, kdo si potrpí na kvalitě, ale hledají menší telefon do ruky, se tento model bude více než zamlouvat. Velikost Retina HD displeje je pouhých 4,7“, a tak se bez problému vejde do kapsy i menší kabelky a manipulovat s ním lze i jednou rukou. Neznamená to však, že se do malého těla nic nevejde. Nabízí mnohem vyšší úroveň rychlosti a aplikace se načítají okamžitě. iPhone SE 3. generace podporuje 5G připojení a ty tak můžeš sledovat videa a hrát online hry v opravdu vysokém rozlišení.

Zaznamenávej každý okamžik bez omezení

Důležitým zlepšením je i jeho dlouhá výdrž baterie, bezdrátové nabíjení a 12 Mpx fotoaparát s funkcí Smart HDR 4, která odstraní všechny nedostatky, nebo Deep Fusion, který dokáže vykreslit i ty nejmenší detaily na fotce. Kvalitu najdeš i u nahrávání 4K videa, které zachycuje až 4x více detailů než 1080p HD video. Dej prostor své kreativitě a natáčej i ve špatných podmínkách. iPhone SE 2022 si poradí s každou výzvou.  

Porovnání iPhone SE 3. generace se svým předchůdcem

Oproti iPhone SE z roku 2020 má iPhone SE 3 až 1,2x rychlejší grafiku a pyšní se až o 2 hodiny delším přehráváním videa. Navíc je perfektně ochráněn nejpevnějším sklem, který Apple nabízí, a to jak zepředu, tak zezadu. Tato skoro neprůstřelná konstrukce zároveň nepropustí ani kapku vody.

A to vše za velmi přijatelnou cenu, kterou ocení uživatelé každého věku. Ještě váháš nad jeho koupí? Tak teď už nemusíš.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat