Mobilní telefony pro prvňáčky

Děti v prvních třídách potřebují telefon, který umožní být v co možná největším kontaktu s jejich rodiči. Přesto by neměly být drahé, protože děti se velmi často zasní do svých her a snadno telefon někde nechají.

Lenovo A5 Plus

Mobilní telefon, který svou výbavou bohatě postačí každému prvňákovi. Nabídne 4“ displej, a tak skvěle padne do drobných ruček vašeho dítěte. Dále nabídne dvojici fotoaparátů. Pro písničky, hry a pár fotek nese dostatečnou paměť 8 GB, kterou navíc můžete dle potřeby rozšířit o microSD kartu. Dostatečnou výdrž přístroji propůjčí 2 000 mAh akumulátor.


Samsung Galaxy J3 2016

Samsung Galaxy J3 je vhodné pro školáky, kteří si jednou za čas pustí nějaké video či zahrají hru. Nabídne totiž velký 5“ HD AMOLED. Oproti výše zmíněnému smartphonu nabídne větší nálož výkonu, především větší operační paměť RAM. Díky ní si na telefonu váš školák dokáže zahrát nějakou pěknou hru ve chvílích nudy.


Doogee X10

Doogee X10 se skvěle hodí na zobrazování videa a hraní her. Aby vydržel více než jeden den používání, výrobce jej osadil akumulátorem s kapacitou 3 360 mAh. A aby vaše dítko mohlo ukládat ještě více hudby, než se vejde do interní kapacity s velikostí 8 GB, je zde slot pro microSD kartu, díky čemuž velmi snadno doplníte interní paměť o další místo.


Xiaomi Redmi 4X

Xiaomi Redmi 4X nabídne velmi zajímavý mix výbavy. Přední straně dominuje 5“ displej s HD rozlišením. Každého jistě příjemně překvapí kvalita fotografií, které s tímto telefonem pořídíte. Na zádech mu totiž leží 13 Mpx fotoaparát. Interní kapacita 32 GB nabídne dostatek prostoru pro všechny hry, aplikace a fotky. Telefon je navíc možné doplnit o paměťovou kartu. Akumulátor disponuje kapacitou 4100 mAh, a tak vydrží více než celý den.

VÍCE MOBILNÍCH TELEFONŮ

Mobily Tablety Apple Audio – Video Příslušenství Smart Použité Výprodej Oblíbené Porovnávač