Mobilní telefony od deseti let

Školáci od deseti let ocení více funkcí mobilních telefonů než mladší uživatelé. Stále by se mělo jednat o kompaktní telefon, kvůli jejich menší ručce. Tyto telefony by měly nést větší paměť, aby se do nich vešly veškeré hry, hudba a pořízená videa. Telefon by také měl nabídnout obstojný foťák. Důležitým parametrem je cena. Přeci jen známe občas nešikovné ručičky našich ratolestí. Proto je dobré nesahat hned po drahých modelech.

Sony Xperia E5

Sony Xperia E5 nabídne 5“ displej s HD rozlišením. Aby se vašemu školákovi vešly všechny fotky, aplikace a hry do interní paměti, je zde 16 GB, které samozřejmě můžete rozšířit o micro SD kartu a to až do velikosti 256 GB. Většinu uživatelů jistě také potěší 13 Mpx fotoaparát, který zachytí všechny důležité zážitky vašeho dítěte.


Xiaomi Redmi 4X

Xiaomi Redmi 4X nese velký 5“ displej s HD rozlišením, pěkným designem a dostatečným výkonem. Potěší 13 Mpx fotoaparát. Školáci jistě ocení velkou interní paměť, která nabídne 32 GB. Samozřejmostí je LTE, díky němuž se lze připojit k internetu užívat jeho plné rychlosti. Potěší čtečka otisků prstů, která zabrání nezvaným hostům v přístupu do vašeho mobilního zařízení.


Honor 6A

Honor 6A nabídne kompaktní a stylový design. Přední straně vévodí 5“ displej s HD rozlišením. Díky osmi-jádrovému procesoru a 2 GB RAM nabídne přístroj dostatek výkonu pro hraní her při dlouhé chvíli vašich školáků.


Alcatel A3

Alcatel A3 nabídne podobně jako výše zmíněné přístroje. Pro hraní náročnějších her je zde čtyř-jádrový procesor a samozřejmě také velká paměť RAM o velikosti 1,5 GB. S 13 Mpx zadním fotoaparátem dokáže vaše ratolest zachytit pěkné fotky, stejně tak jako selfie kamerka s rozlišením 5 Mpx. Potěší čtečka otisků prstů.

VÍCE MOBILNÍCH TELEFONŮ