Nabídka pro firmy Nové
Košík

SOUTĚŽ

Oslav s námi propojení s parťáky z MADMONQ a vyhraj bezva ceny. Jak se zapojit a co můžeš vyhrát? Dávej pozor a čti níže!

Jak soutěžit?

Zapojení do soutěže je jednoduché jako facka. Stačí si u nás během dubna zakoupit svoji dávku MADMONQ, zaregistrovat se a výhra může být tvoje!

Co můžeš vyhrát?

Hlavní výhra

- Samsung Odyssey G85SB OLED herní monitor
- hutná dávka MADMONQ merchandise
- kredity na náš e-shop

Ceny máme až pro pět z vás.

MADMONQ merch a kredity na cokoliv z našeho e-shopu jsou pro vás připraveny.

Pro zapojení do soutěže je potřeba si zakoupit libovolný produkt MADMONQ (MADMONQ, CHAMPION, GREENS) na kterékoliv prodejně Smarty. Produkt musí být zakoupen v dubnu 2024, platí tedy na nákupy od 1. 4. do 30. 4. 2024. Ve formuláři je nutné vyplnit číslo faktury z prodeje, nezapomeň si ho nechat poslat na e-mail.

Soutěž probíhá na webu smarty.cz a má 5 výherců. Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým bydlištěm na území České republiky. V případě, že je mladší 15 let, je povinna mít souhlas zákonného zástupce. Podmínkou zařazení do soutěže je pravdivé a úplné vyplnění a odeslání soutěžního formuláře. Každý soutěžící se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Výherce bude určen pomocí generátoru náhodných čísel. Výherce bude vyhlášen dne 6. 5. 2024 na instagramovém profilu smarty.cz a zároveň kontaktován na jeho e-mailové adrese pro zaslání adresy k doručení výhry. Pokud výherce nepošle do 7 dnů své korespondenční údaje, ztrácí na výhru nárok a získá ji další v pořadí. Výhra bude zaslána do 7 dnů od dodání korespondenčních údajů. Společnost Smarty CZ si vyhrazuje právo akci předčasně ukončit.