Nabídka pro firmy Nové
Košík

Apple Mac Pro

Poznej sílu nového Mac Pro s nejschopnějším a nejsilnějším čipem, jaký zatím Apple představil. Mac Pro M2 Ultra má už ve své standardní konfiguraci omračující výkon, bytelnou a zároveň designovou konstrukci i osm portů pro připojení. Chceš se o téhle mašině dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Více

Výkon, na který se můžeš více než spolehnout

Díky nejsilnějšímu čipu M2 Ultra zvládneš i ty nejnáročnější úkoly rychle a efektivně. Stačí mít jen správnou výbavu a práce už půjde sama. 

Tento čip vznikl spojením dvou čipů M2 Max, které už jsou samy o sobě dost výkonné. Nabídne tedy nejvýkonnější 24jádrové CPU a až 76jádrové GPU, jednotnou paměť až 192 GB s opravdu vysokou propustností 800 GB/s, 32jádrový Neural Engine i přehrávání až 8K ProRes videí

Lehkost je jeho druhou silnou stránkou

Nech se ohromit vzdušným a přitom bytelným designem, který zajistí maximální proudění vzduchu. Zároveň je celá konstrukce vyrobena tak, aby ti byl Mac Pro tichým, a přesto důležitým společníkem, který udrží vše v chladu i při nejnáročnějších aktivitách. 

Jak si rozšířit Mac Pro?

Pokud cítíš, že bys do pracovní stanice Mac Pro zvládl vměstnat ještě více šťávy, bránit ti v tom určitě nebude. Naopak, na další tvé vychytávky je Mac Pro kompletně připravený. Má 7 rozšiřovacích slotů a z nich 6 používá 4. generaci technologie PCIe, která má dvojnásobnou propustnost vstupu i výstupu zvuku a videa. 

Méně