Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Lords of the Fallen

Zahraj si epické RPG dobrodružství ve hře Lords of the Fallen, dostupné pro konzole PS5 a Xbox Series X. Nový díl této hry se odehrává tisíc let po událostech původního titulu z roku 2014. Démonický bůh Adyr, který byl po krutém boji poražen, je opět ve své síle. Chceš se o hře dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Více

Čeká tě cesta napříč dvěma světy – světem živých a světem mrtvých. Obě tyto sféry jsou náročné a nenechají se lehce zkrotit. Setkáš se s výzvami, které tě buď posílí, nebo tě zcela zlomí. Ačkoliv bude tvá cesta těžká, nenech se odradit. Postav se tváří v tvář nevýslovným hrůzám a procházej temnotou až k úplnému světlu.

Těš se na epické souboje s kolosálními nepřáteli, propluj mezi oběma světy a ponoř se do promyšleného příběhu. Přizpůsob si vzhled své postavy z devíti dostupných tříd a staň se legendou Temných rytířů. Tvoje rozhodnutí ovlivní, které třídy budeš moci odemknout.

Lords of the Fallen nabízí mnoho zvratů a spoustu cest, které tě zavedou k různým typům bojů. Rozvíjej svou postavu, hraj podle svého vlastního stylu, vylepšuj statistiky, zbraně a ovládej nová kouzla a bonusy. Tvým hlavním cílem je porazit Adyra jednou pro vždy.

Méně