BLACK FRIDAY: Slevy na mobily, audio, smart, příslušenství a další!
Přihlásit se

Užijte si léto se Smarty

Všude dobře, doma nejlíp! I tohle může platit v letních dnech. Plánujete grilovačku s přáteli nebo se sluníte u bazénu? Vybrali jsme to nejlepší pro letní domácí pohodu.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Twinkly Festoon Multi-Color 20 ks chytré žárovky G45 10m

Revoluci v dekoračním osvětlení přináší chytré žárovky Twinkly. Každou z LED žárovek lze jednoduše ovládat prostřednictvím aplikace ve vašem chytrém zařízení přes rozhraní Bluetooh a Wi-Fi. Pro dokonalou personalizaci je na výběr hned několik variant konstrukce, barevných edicí i délek přesně podle vašich potřeb. Navíc podporují hlasové asistenty a také synchronizaci s hudbou.

49 %  z 3 890 Kč

1 990 Kč

2
Yeelight Candela přenosná lampa

Přenosná LED stolní lampa Yeelight nabídne příjemné, teplé světlo i energizující chladné tóny pro maximální soustředění. 60 kvalitních diod zajistí roznoměrný rozptyl světla a díky vestavěné baterii je možné lampu přenášet dle potřeby. Ovládání probíhá skrze dotyková tlačítka na podstavci lampy.

1 290 Kč

3
MiPow Playbulb Candle S chytrá LED svíčka

MiPowe Playbulb Candle S je vylepšená chytrá svíčka, která nepálí a dokáže navodit tu nejpříjemnější náladu a dokonale napodobovat světlo svíčky či barevné osvětlení. Navíc ji zhasnete prostým sfouknutím.

3 %  z 990 Kč

969 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry