Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

V létě rozdáváme dárky a proplácíme nákupy!

Léto na Smarty je plné skvělých akcí! K vybraným produktům rozdáváme letní dárky, které nesmí chybět na žádné dovolené. Na našich sociálních sítích se zase můžete zapojit do velké letní fotosoutěže. Toto léto si vybere opravdu každý. Tak skočte do léta se Smarty!

Dárky k vybraným audio-video produktům

K produktům z kategorie audio-video nad 3 990 Kč Smarty nafukovací pytel a sluneční brýle jako dárek

Chystáte se na dovolenou k moři? Nebo se jen budete opalovat na zahradě u bazénu? Letní koupačka a relax u vody se neobejde bez výkonného voděodolného reproduktoru, vzpomínky na léto zase pomůže uchovat akční kamera. K vybraným produktům nad 3 990 Kč od nás navíc dostanete Smarty nafukovací pytel a stylové zrcadlové sluneční brýle.

Dárky k vybraným telefonům, tabletům a notebookům

K vybraným produktům nad 4 990 Kč reproduktor Niceboy RAZE a sluneční brýle jako dárek

Chystáte se na koupi nového telefonu? Váš notebook už neběží tak rychle jako kdysi? Pak je ten pravý čas na změnu. K vybraným telefonům, tabletům a notebookům nad 4 990 Kč od nás nyní dostanete reproduktor Niceboy RAZE mini a stylové zrcadlové sluneční brýle.

Velká letní soutěž

Tohle léto proplácíme nákupy!

Nakoupili jste u nás a z nových produktů máte opravdu velkou radost? Podělte se s námi o ni! Stačí pouze celý váš nákup vyfotit, umístit na náš Facebook nebo váš Instagram a označit @smarty_cz. Každý týden v neděli až do 4. 8. 2019 vybereme jednu originální fotku z Facebooku a jednu z Instagramu, a majiteli nákupu proplatíme celou jeho hodnotu! Více info najdete ZDE.