Vyšší produktivita práce s Lenovo? Stačí pípnout.

Také už jste při práci narazili na úskalí malé obrazovky vašeho notebooku? Lenovo přichází s notebooky Lenovo ThinkPad E a ThinkBook s poměrem stran 16:10. Nové rozměry notebooků nabízí nejen efektivitu, ale také větší klávesnici a delší výdrž baterie.

Proč zvolit větší velikost?

Obecně volí uživatelé spíše menší rozměry, proč se tedy rozhodnout pro ty větší? 16“ notebooky mají však stále největší podíl na trhu. Zde je několik důvodů:

  • Nabízí použitelnost, pohodlí i mobilitu.
  • Dostatek prostoru na práci vede k vyšší produktivitě.
  • Více místa znamená více řádků v aplikacích Excel, Word i PDF souborech nebo více vrstev obrázků v Adobe Photoshop.
  • Větší poměr, větší touchpad i klávesnice, které nabízí pohodlnější manipulaci.
  • Vyšší výkon a až o 18,3% větší kapacita baterie.
  • Větší rozměry neznamená vyšší hmotnost nebo vyšší cena.
  •  Nejlepší poměr cena/výkon.

Pro koho jsou větší rozměry notebooků určeny?

Pro všechny, kteří chtějí posunout hranice produktivity o kousek výš. Pro CIO malých i středních firem, marketéry, designéry, asistenty a spoustu dalších zaměstnanců.

Novinky ThinkBook a ThinkPad E

Chcete si vybrat podle parametrů, ale nejste si jistí, který se k vaší práci hodí nejvíce? Připravili jsme si pro vás souhrn vlastností, kterými disponují modely ThinkBook a ThinkPad E. Vybírat můžete z velikostí 14" a 16", záleží jen na vás.

ThinkBook 14 a 16

Lenovo ThinkBook 14 G6 je kvalitní firemní notebook s vysokou úrovní zabezpečení, odolností a rychlým nabíjením. Nabízí výkonný procesor Intel i5 13. generace, grafiku Intel Iris Xe Graphics. 14" notebook nabízí WUXGA displej živé barvy, různé možnosti připojení a bezpečnostní prvky. Lehká a tenká kovová konstrukce notebooku je navržena pro efektivní a rychlou práci.

Vybírat můžete i z firemního notebooku Lenovo ThinkBook 16 GG s vysokou kvalitou a špičkovými bezpečnostními funkcemi. Má lehké a stylové hliníkové šasi, výkonnou grafickou kartu Intel Iris Xe Graphics a desetijádrový procesor. Nabízí vysoký výpočetní výkon, kvalitní audio s technologií Dolby Audio, kvalitní WUXGA displej, různé bezpečnostní prvky, výdrž baterie až 14,4 hodiny a hmotnost 1,7 kg.

ThinkPad E14 a E16

Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 je přenosný a výkonný notebook s procesorem AMD Ryzen a až 16 GB operační pamětí, WiFi 6E konektivitou a širokou škálou portů. Disponuje 14" antireflexním IPS displejem s grafikou AMD Radeon, technologií Dolby Audio a reproduktory Harman.

Notebook Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 je navržen pro výkon a spolehlivost, ideální pro práci s daty, návrhářskou práci i na prohlížení obsahu. Disponuje moderním vzhledem, na výběr má z procesorů Intel Core, 16" displej, a nabízí mnoho možností připojení a zabezpečení dat. Vychutnejte si lepší pracovní zážitek.

Lenovo monitory

A to není všechno, co Lenovo nabízí. Vybírat můžete i z prvotřídních monitorů. Perfektně ergonomický monitor, který ochrání váš zrak díky řešení Natural Low Blue Light snižující množství vyzařovaného modrého světla. K monitoru se připojíte jedním kabelem a o více se starat nemusíte.