Notebooky Lenovo

Notebooky Lenovo jsou oblíbené pro práci na doma i v zaměstnání. Jsou spolehlivé, jdou s dobou a jejich nabídka je tak široká, že si vybere každý. Od studenta přes maminku na rodičovské dovolené až po manažera velké firmy.

Více

Lenovo je největší výrobce počítačů

Lenovo každý rok prodá nespočet svých počítačů, zájem o ně se každým rokem zvyšuje. Všechny jsou navrženy tak, aby uspokojily požadavky každého uživatele. Díky tomu, že má Lenovo vlastní divizi výzkumu a vývoje, přichází na trh s novými technologiemi. Kromě notebooků firma nabízí i stolní počítače, tablety, televize, mobilní telefony a úložné jednotky, převratnou revolucí bylo zařízení 2v1, se kterým Lenovo přišlo jako první, a kombinovalo v sobě dotykový displej tabletu s klávesnicí a šasi přenosného počítače.

Notebooky Lenovo, ze kterých si vybere každý

Ať už hledáš notebook pro domácí použití, kde ti postačí prostý výkon k vyhledávání, sledování filmů, nebo se potřebuješ soustředit na studium a očekáváš výkon pro zvládnutí všech svých úkolů nebo vyhledáváš precizní výkon, který tě nenechá ve štychu při tvé práci, Lenovo notebooky jsou pro tebe ty pravé.

IdeaPad notebooky pro domácí použití

IdeaPad notebooky jsou určeny primárně pro domácí použití. Díky jejich skvělému stylu se budou hodit do každého interiéru. Zahraj si na něm i lehčí hry a zvládní na nich i méně náročnou práci. Pokud tedy hledáš dostupný notebook, který má zároveň dobrý výkon, sáhni po IdeaPad notebooku.

Herní notebooky Legion

Legion notebooky cílí na hráče, kteří očekávají skvělý výkon pro své hry. Jedná se o šampiony, kteří se mohou pyšnit mimořádným výkonem, bezkonkurenčním chlazením, jasným displejem, super grafickou kartou a dalšími funkcemi, které k hraní potřebuješ.

Stylové Yoga notebooky

Yoga notebooky jsou univerzální, elegantní a stylové. Pokud do rodiny plánuješ pořídit notebook, na kterém si vyřešíš nějakou tu práci, tvé děti na něm zvládnou úkoly, podíváš se společně na film nebo si zahraješ nějakou hru, Yoga notebooky od Lenovo jsou tou správnou volbou.

Základní business notebooky ThinkBook

ThinkBook notebooky jsou perfektní volbou pro všechny, kteří si potrpí na odolném, stylovém a výkonném notebookem. Hledáš notebook s dlouhou výdrží baterie? Vyber si z nabídky ThinkBook, kde všechny tyto funkce najdeš.

Notebooky ThinkPad pro firemní použití

ThinkPad notebooky jsou pověstné pro svou lehkost a tenkost. Jsou tak skvělé na všechny tvé služební cesty. ThinkPad notebooky od Lenovo jsou přístupné nejen velikostí, ale také odolností a rychlostí. Obsahují totiž výkon, na který si rychle zvykneš.

Notebooky Řady-V pro malé a střední firmy

Řada V nabízí výkon, který se nezalekne ani dlouhé práce. Překvapí tě také výdrž těchto notebooků, která ti zjistí několik hodin pohodlné práce jak v kanceláři, z domu nebo i na cestách.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat