Novinky Honor 70 a Honor X8 5G s neuvěřitelnou cenou ti vytřou zrak

Honor právě představil čerstvé novinky telefonů Honor 70 a Honor 8X 5G. Dopřej si každodenní luxus s novými mobily s výbornou pamětí, fotoaparátem a nadčasovým designem. Nyní je navíc pořídíš za skvělou cenu s výkupním bonusem až 1 500 Kč. Tak na co ještě čekáš?

Co v sobě nové Honory ukrývají?

Telefon Honor 70 je jedničkou mezi svými. Toto postavení získává nejen díky symetrickému designu, trojitému fotoaparátu, ale také velkému 120 Hz OLED displeji.

Právě z již zmíněného trojitého fotoaparátu budou uživatelé nadšení. Honor 70 a jeho hlavní kamera nabízí 54Mpx snímač Sony IMX800, který zde bude použit úplně poprvé. Snímky lze s touto kamerou pořídit až v rozlišení 8K. Na své si přijdou i hráči, kdy je zaujme především jeho výkonnost a čipset Qualcomm Snapdragon 788G. Tento vylepšený čipset přináší celou řadu optimalizací pro gaming.

Velkou výhodou je také jeho bleskurychlé dobíjení baterie, a to právě díky adaptéru 66W Honor SuperCharge, který bude součástí balení. Výrobci uvádí, že za 20 minut se stihne dobít až na neuvěřitelných 60 %.

Telefon Honor X8 5G nabízí vysoký výkon, s velkou operační a interní pamětí. S jeho 48Mpx fotoaparátem pořídíš ultra ostrá videa a fotografie. Díky osmijádrovému procesoru s čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 480+ zvládneš stahovat i velké soubory během několika vteřin. Nyní ho můžeš pořídit za velmi pěknou cenu s výkupním bonusem 500 Kč.

Nyní si můžeš zakoupit Honor 70 a Honor X8 5G v rámci výkupu použitého zařízení mnohem levněji. Jak na to?

Postup při výkupu online

  1. Své zařízení naceň v našem online formuláři, který tě výkupem krok po kroku provede.
  2. Do poznámky ve formuláři zadej číslo faktury k zakoupenému telefonu značky Honor (např. FV-12345/2223).
  3. Po dokončení online výkupu zařízení zabal, do balíčku přilož vytištěnou fakturu a podej na pobočce Zásilkovny, kde obsluze sdělíš přidělený kód, který obdržíš e-mailem.
  4. Pokud zařízení v online formuláři nenalezneš, kontaktuj nás e-mailem [email protected]. Do e-mailu uveď model tvého zařízení k výkupu a číslo faktury k zakoupenému telefonu Honor.

Do 5 pracovních dní od doručení zásilky na naši adresu tě budeme kontaktovat ohledně výkupní smlouvy. Pokud se námi navrhovaná výkupní cena bude lišit od ceny uvedené v původním nacenění, důvod popíšeme, případně doložíme fotografiemi a detaily z diagnostiky.

Po vzájemném odsouhlasení ti e-mailem zašleme k potvrzení výkupní smlouvu.

Výkupní cenu tvého zařízení + bonus 500 Kč / 1500 Kč vyplatíme na tebou uvedený bankovní účet nejpozději do 5 pracovních dní od potvrzení výkupní smlouvy.

Postup při výkupu na prodejně

  1. Výkup také můžeš spojit s návštěvou jedné z našich prodejen. Přines své zařízení k nám na prodejnu a naši zkušení prodejci se postarají o zbytek.
  2. Zařízení prohlédnou, ohodnotí jeho stav a nabídnou ti tu nejlepší možnou cenu.
  3. Ty se poté rozhodneš, zda se vším souhlasíš a zda si peníze necháš vyplatit nebo je použiješ na nákup nového zařízení.
  4. V případě souhlasu a uzavření kupní smlouvy ti ihned vzniká nárok na slevu 500 Kč / 1500 Kč.

Příklad výhodného nákupu-výkupu

Přineseš nám na prodejnu / nebo prodáš online použité zařízení, které ti naceníme například na 2000 Kč. Když si k tomu koupíš Honor 70 v hodnotě 13 490 Kč, dostaneš od nás ještě navíc výkupní bonus 1 500 Kč. Celková cena špičkového mobilu Honor 70 s výkupem nakonec bude za úžasných 9 500 Kč.

Tak s chutí do toho.