Použité komponenty

Chceš si vytunit svůj počítač či notebook, ale nechceš utratit všechny úspory? Pořiď si použité komponenty. Vyber si z nabídky grafických karet, pevných disků, počítačových skříní, procesorů, SSD disků či ventilátorů pro PC. Všechny použité produkty, které u nás najdeš, jsou vyčištěny, zkontrolovány a šlapou jako hodinky.

Více

  • Grafické karty ti pomůžou především v plynulém hraní nebo při profi práci. Grafické karty vyrábí především výrobci NVIDIA či AMD.

  • Pevné disky mají za úkol ukládat a zálohovat data počítače, notebooku a dalších zařízení. Vybrat si můžeš z externích či interních disků.

  • Počítačové skříně jsou důležitou součástí, která tvoří celé tělo pro všechny komponenty. Vyber si podle designu a velikosti tak, aby se ti nejen hodila, ale také vešla do prostoru, který máš na ni vyhrazený.

  • SSD disky jsou základním úložným zařízením, které slouží k ukládání dat a programů. Jsou rychlejší, spolehlivější a odolnější než klasické HDD disky, mají nižší spotřebu energie a nenadělají tolik hluku.

  • Ventilátory pro PC jsou další důležitou součástí počítačové skříně. Zajišťují proudění vzduchu a chlazení celého počítače.

Méně

Nemůžete najít produkt, který jste hledali?

Nastavte si hlídacího psa na použité produkty, které nejsou skladem a my vás budeme informovat, jakmile budou k dispozici.

 
iMessage
WhatsApp
Chat