Klávesnice k notebooku

Klávesnice je vedle monitoru a myši další důležitou součástí každého počítače, neobejdou se bez ní ani mnozí uživatelé notebooků. Přeci jen samostatná klávesnice je o něco pohodlnější, můžete ji přizpůsobit svým potřebám. Její výběr ale rozhodně neuspěchejte, vyberte si tu pravou.

Pokračovat

Plnohodnotná klávesnice najde využití i u notebooku

O tom, že ke stolnímu počítači potřebujete klávesnici, není pochyb, své uplatnění ale najde i u notebooků, které mají klávesnici zmenšenou, navíc mnohdy bez numerické části. Jak vybrat tu pravou?

  • Nejdřív si ujasněte, zda chcete drátovou nebo bezdrátovou klávesnici. Tu bezdrátovou můžete vzít kamkoli s sebou, nebudou vás limitovat kabely a můžete si s ní sednout klidně i do křesla. Drátové klávesnice se zase pyšní nižší pořizovací cenou.
  • Budete psát i za šera nebo tmy? Jistě oceníte podsvícení klávesnice.
  • Popřemýšlejte, jaké rozložení kláves vám vyhovuje. Někdo preferuje QWERTY, jiný QWERTZ.
  • Chcete i numerický blok?
  • Pro ty, kdo s klávesnicí pracují mnoho hodin denně jsou v nabídce i ergonomické klávesnice, které respektují přirozenou pozici rukou.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Logitech MX Keys for Mac klávesnice CZ vesmírně šedá

Bezdrátová klávesnice Logitech MX Keys s ergonomickým provedením a adaptivním podsvícením. Připojení skrze Bluetooth, USB přijímač. Nízkoprofilové klávesy, možnost spárování až se 3. zařízeními. Dobíjení skrze USB-C, výdrž baterie až 5 měsíců (bez podsvícení), 10 dnů (s podsvícením). České rozložení kláves.

29 %  z 3 190 Kč

2 290 Kč

2
Logitech MX Keys CZ černá

Velmi tichá klávesnice s vysokou výdržíí a skvělou ergonomií pro každodenní využití. Připojení pomocí Bluetooth s dosahem až 10m nebo USB přijímače, velmi stabilní kovová konstrukce, nízko-profilové klávesy, tichý chod s rychlou odezvou, možné spárování až s 3 zařízeními, inteligentní podsvícení, rychlé dobíjení pomocí USB-C, indikátory klávesy Caps lock a baterie. Jazyk klávesnice je čeština.

23 %  z 3 198 Kč

2 490 Kč

3
Logitech G213 Prodigy CZ/SK

Herní membránová klávesnice s pokročilými funkcemi a oslnivým RGB podsvícením. Odolnost proti polití, USB připojení. Česká lokalizace

26 %  z 1 999 Kč

1 490 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry