Kancelářské myši pro PC

Myš je důležitou periferií ke každému počítači nebo notebooku. Výrazně usnadní práci, je ale důležité ji správně vybrat. Kancelářské myši se mohou pochlubit střídmým designem, oblíbené jsou jak v drátové, tak bezdrátové variantě. Nejčastěji disponují třemi tlačítky – pravým, levým a kolečkem mezi nimi, dají se používat i několik hodin v kuse.

Pokračovat

Jak vybrat tu nejlepší kancelářskou myš?

Myš do kanceláře musí být hlavně komfortní. Přeci jen ji v ruce budete mít dlouhé hodiny a nikdo nestojí o bolest zápěstí nebo o problémy s karpálními tunely. Na co se při jejím výběru zaměřit, abyste si pořídili tu pravou?

  • Prvním krokem je rozhodnutí mezi drátovou a bezdrátovou variantou. Drátová kancelářská myš potěší spolehlivějším spojením, bude vás ale limitovat délka kabelu. Zapojuje se do USB konektoru, není třeba ji nabíjet. Bezdrátová myš je o něco dražší než ta drátová, musí se nabíjet, ale poskytne vám volnost a zkrášlí pracovní místo, které nebude nijak narušovat žádný kabel. S počítačem komunikuje skrz Bluetooth.
  • Další volba je třeba hned vzápětí, týká se technologie snímače. Vsadíte na optiku, laser nebo Bluetrack? Pro běžnou kancelářskou práci si vystačíte s optickou myší, na sklo a lesklý povrch stolu ale budete potřebovat podložku.
  • Nepodceňujte ani výběr velikosti, která se odvíjí od délky vaší ruky. Myši jsou na trhu ve velikostech S (do 17 cm), M (17-19 cm), L (19-21 cm) a XL (21 cm a víc).
  • Zajímejte se i o citlivost udávanou v DPI. Čím bude hodnota vyšší, tím větší vzdálenost kurzor myši při jednom malém pohybu urazí.

Skrýt

Nejprodávanější

1
C-TECH WLM-02 bezdrátová myš zelená

Ergonomická bezdrátová myš WLM-02 je vybavena 2,4G bezdrátovým přijímačem, bezdrátové fungování až 60 dní, 6 plně programovatelných tlačítek, WLM-02 DPI, optický snímač

8 %  z 139 Kč

129 Kč

2
C-TECH WLM-02 bezdrátová myš černá

Ergonomická bezdrátová myš WLM-02 je vybavena 2,4G bezdrátovým přijímačem, bezdrátové fungování až 60 dní, 6 plně programovatelných tlačítek, WLM-02 DPI, optický snímač

7 %  z 149 Kč

139 Kč

3
Satechi M1 Bluetooth bezdrátová myš vesmírně šedá

Bezdrátová myš Satechi M1 je nejen funkční zařízení, ale také designový kousek, na který je radost pohledět. Nabídne úsporný a stabilní Bluetooh 4.0, nadčasový design, přesná tlačítka i dobíjení skrze USB C port.

890 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry