Přihlásit se

Kamery do auta

Kamera do auta monitoruje, co se děje před vaším autem. Díky záznamu z kamery pak můžete ušetřit spoustu v případě pojistné události nebo jakéhokoliv incidentu.

Pokračovat

Jak vybrat kameru do auta?

Rozlišení videa

HD rozlišení nabídne menší datovou náročnost, na druhou stranu ale vzdálenější SPZ vozidla jedoucího před vámi nemusí být tak dobře čitelná.

Full HD rozlišení nabídne v rámci kamer do auta nejvyšší možnou kvalitu. Vše, co se děje před autem tak vaše kamera do auta zachytí opravdu kvalitně.

Úhel záběru

Díky širokoúhlému záběru uvidíte opravdu všechno, co se před vaším autem děje. Bohužel až moc širokoúhlé záběry ztrácí vysokou úroveň detailu. Úhel záběru u kamer do auta se povětšinou pohybuje mezi 120 a 170 stupni.

Kolik videa se na paměťovou kartu vejde?

16 GB

HD rozlišení: 7,3 h

Full HD rozlišení: 3,6 h

32 GB

HD rozlišení: 14,6 h

Full HD rozlišení: 7,3 h

64 GB

HD rozlišení: 29,1 h

Full HD rozlišení: 14,6 h

128 GB

HD rozlišení: 58,3 h

Full HD rozlišení: 29,1 h

Skrýt

Nejprodávanější

1
Niceboy PILOT Q9 autokamera s detekcí radarů černá

Autokamera Niceboy Pilot Q9 Radar má vše, co potřebuje každý řidič pro záznam svým cest. Natáčí ve skvělém až 4K rozlišení, má GPS, kompletní databázi evropských radarů. Komunikuje s vámi v češtině, dá se ovládat aplikací skrze telefon, záznam v noci i za prudkého světla.

2 990 Kč

2
TrueCam M5 GPS WiFi (s detekcí radarů)

TrueCam M5 GPS WiFi je autokamera s praktickými rozměry disponující 2“ LCD displejem, záznamem ve Full HD, snímačem Sony Starvis, magnetickým držákem, G-senzorem, pohybovým čidlem, záznamem ve smyčce, WiFi připojením a GPS modulem rovnou v balení.

44 %  z 4 390 Kč

2 490 Kč

3
LAMAX T4 kamera do auta

Auto kamera poskytne videozáznam ve Full HD rozlišení, kvalitní obraz i za špatné viditelnosti, magnetický držák, úhel záběru 140°, LCD 1,5“ displej, slot pro microSD kartu 64 GB, mini USB pro napájení, mikrofon.

1 690 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry