Slavnostní otevření nové prodejny již v sobotu 8. 10. v 11:00 v Centrum Černý Most | Užij si slevu 10 % i zvýhodněnou nabídku oblíbených produktů.

JPL Telecom

Představujeme Vám produkty společnosti JPL Telecom, výrobce profesionálních UC náhlavních souprav, webových kamer a příslušenství pro kontaktní centra, průmysl a kancelářské použití, působící na trhu od roku 2004.

Díky exkluzivnímu distribučnímu zastoupení pro český trh Vám jsme schopni přinést více produktů za lepší ceny a poskytnout skutečnou alternativu k současným lídrům osobní audio-video komunikace.

Pokračovat

Ať už jste jednotlivec, který si chce pořídit headset či webkameru pro home office, či firemní zástupce, pro které máme speciální kontakt, a hledáte tyto řešení pro vaše zaměstnance, tak u nás je najdete.

Mainstreamové produkty v naší nabídce máme skladem, v případě většího odběru jsme schopni zapůjčit demo zařízení na otestování a zároveň poskytnout projektovou cenu. Disponují certifikací od výrobců Avaya, Cisco, Mitel, Panasonic, Unify a dalších (UC komunikace) a jsou plně kompatibilní (Plug&play) se softphonovými klienty jako například Teams, Zoom, Webex, Hangouts, atd.

Pokud si nejste jisti kompatibilitou u QD modelů, tak Vám s výběrem pomůžeme, případně můžete použít přímo Compatibility tool výrobce. Co je například zajímavou možností, tak u příslušenství je možnost výměny headbandů a polštářků v případě, že chcete změnit konfiguraci (nemusíte měnit uživateli celý headset), případně předat jinému uživateli (opotřebování/hygiena).

Na vysoký standard výroby navazuje limitovaná záruka, která se řeší výměnou za nový kus. Všechny produkty mají záruku minimálně 12 měsíců, přičemž většina má 2 roky nebo 3 roky.

Více informací, kompletní portfolio, datasheety, prohlášení o shodě apod. případně naleznete na webu výrobce https://www.jpltele.com

Skrýt

Nejprodávanější

1
JPL 502s USB headset

Ergonomický kancelářský headset JPL 502s USB poskytuje dokonalou kvalitu zvuku i v nejhlučnějších pracovních prostorech. Nabízí rozhraní USB-A, ochranu proti akustickým šokům Sound Shield, flexibilní mikrofon s pokročilou technologií potlačení šumu Surround Shield, tlačítka pro ovládání hlasitosti a ztlumení mikrofonu, skvěle padnoucí kožené náušníky s polstrovaným hlavovým mostem.

66 %  z 1 690 Kč

590 Kč

2
JPL BL-054MS+P USB-A / PLX QD propojovací kabel

Propojovací kabel JPL BL-054MS+P představuje kabelovou redukci z QD (Quick Disconnect) konektoru na USB konektor pro připojení do počítače. Nabízí možnost rychlého odpojení bez ztráty hovoru, kompatiblitu se zařízeními JPL i Plantronics, ovládání hlasitosti, vypnutí mikrofonu, přijetí/odmítnutí hovoru a certifikaci společnosti Microsoft pro Skype for Business.

96 %  z 990 Kč

49 Kč

3
JPL BL-053+P USB-A / PLX QD propojovací kabel

Propojovací kabel JPL BL-053+P představuje kabelovou redukci z QD (Quick Disconnect) konektoru na USB konektor pro připojení do počítače. Nabízí možnost rychlého odpojení bez ztráty hovoru, kompatiblitu se zařízeními JPL i Plantronics, ovládání hlasitosti, vypnutí mikrofonu či přijetí/odmítnutí hovoru.

95 %  z 890 Kč

49 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry