Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

JBL Quantum

Nejprodávanější

1
JBL Quantum DUO černá

Herní reproduktory JBL Quantum DUO nabídnou detailní prostorový zvuk JBL i Dolby Digital, ale také designové provedení včetně nastavitelného RGB podsvícení, které se dokáže sladit se zvukem. Jsou kompatibilní se všemi herními systémy, a navíc umožní streamování hudby před Bluetooth.

4 490 Kč

2
JBL Quantum 800 černá

Bezdrátová herní sluchátka JBL Quantum 800 poskytnou vysoce stabilní duální bezdrátové připojení Bluetooth 5.0 + 2,4 GHz i aktivní potlačení okolní hluku. Nabídnou také Hi-Res zvuk nejen díky QuantumSURROUND, ale také vyvážený zvuku prostřednictvím mikrofonu s certifikací pro DISCORD, který umožní separátní nastavení zvukových efektů a hlasů spoluhráčů. Náušníky z paměťové pěny s koženým povrchem se vám dokonale přizpůsobí.

6 %  z 5 590 Kč

5 290 Kč

3
JBL Quantum 50 Black

Kompaktní špuntová herní sluchátka JBL Quantum 50 umožní detailní vnímaní všech detailů hry, ale také komunikaci s vaším teamem přes mikrofon. Drží v uších díky technologii Twistlock, uslyšíte každý detail s JBL QuantumSOUND Signature technologií, jedním stiskem ztlumíte mikrofon, který je speciálně navržen pro hraní.

6 %  z 849 Kč

799 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry