Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Apple iPhone 14

Společnost Apple představila novou řadu mobilních telefonů Apple iPhone 14 během své tradiční Keynote 7. září 2022. Světlo světa spatřily opět 4 modely, ovšem oproti předchozí 13. generaci doznala sestava nově představených iPhonů 14 jedné změny. Zajímá tě jaké? Klikni na pokračovat.

Více

Apple upustil od nejmenšího modelu s označením mini a místo toho oživil model s označením Plus, který jsme mohli naposledy vidět u řady iPhone 8. Pojďme si ty největší novinky u modelů iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro a vlajkové lodi iPhone 14 Pro Max představit blíže.

Inovace, které jsou u iPhone 14 vidět nejen na první pohled

  • Zapomeň na klasický výřez v horní části displeje. Vrcholné modely iPhone 14 Pro a 14 Pro Max se pyšní interaktivním prostředím Dynamic Island, které zobrazuje vše důležité a reaguje na tvůj dotek.

  • Vždy zapnutá obrazovka, neboli Always On u modelů Pro. Žádné probouzení zvednutím mobilu nebo poklepáním na zhasnutý displej. Vše máš neustále na očích a ani se nemusíš bát nechat tuto funkci zapnutou, baterie je na to připravena a vydrží celý den.

  • Ve stínu ani pod lampou se neschováš. Nejen díky Photonic Engine, který je přímo součástí procesoru a slučování pixelů, budou tvé fotky pořízené v nepříznivých světelných podmínkách vypadat až 3x lépe než u předchozí generace.

  • Všechny modely iPhone 14 startují na operačním systému iOS 16, který přináší možnost personalizace, po které někteří uživatelé tolik volali. Vytvoř si hned několik zamykacích obrazovek a přizpůsob si je od písma, přes widgety až po vlastní fotografie a jednoduše mezi nimi přepínej.

Fotoaparáty iPhonu 14 opět hrají prim

Pozornost byla věnována nejen zadní fotosoustavě, ale i přední kameře s s funkcí TrueDepth a automatickým zaostřováním. Přidej k nim vyšší světelnost a 2x lepší selfies či skupinové fotky při slabém osvětlení oproti předchozí generaci jsou zaručeny.

Kamera, klapka, akce a iPhone 14 jede

  • Všechny modely iPhonu 14 se mohou pochlubit akčním režimem, který udrží každý záběr videa zcela stabilní. Ať už jsi v pohybu nebo máš jen trému, zapomeň na roztřesený obraz.

  • Staň se s iPhonem 14 profesionálem a natáčej videa ve 4K HDR při 24 fps, což je standardem ve filmovém průmyslu.

Když na velikosti displeje záleží

Vybrat si můžeš ze dvou velikostí displeje, mezi úhlopříčkou 6,1“ a 6,7“. Pak už jen záleží, pro jakou výbavu se u iPhonu 14 rozhodneš. Všechny telefony ale disponují Super Retina XDR displejem.

Méně