Přihlásit se

IP kamery

IP kamery neboli síťové kamery se používají především pro dohled nad majetkem a nemovitostmi. Základně je rozdělujeme na venkovní a interiérové IP kamery. Některé dokážou fungovat v ekosystému Apple Home Kit nebo Google Home.

Pokračovat

Určení IP kamery

Vnitřní IP kamery jsou určeny pro užití do interiéru. Na rozdíl od kamer, které jsou určeny pro venkovní použití, interiérové kamery nedisponují zvýšenou odolností. Většinou se ale jedná o chytré kamery, které lze na dálku ovládat mobilním telefonem a nabídnou funkce jako sledování pohybu, měření teploty či možnost prostřednictvím kamery posílat hlasové zprávy.

Venkovní IP kamery většinou nesou zvýšený stupeň odolnosti. Některé kamery dokonce nabídnou funkci měření teploty či možnost přisvětlení pomocí LED diod. Venkovní IP kamery slouží především pro sledování nemovitostí či vašeho majetku.

Certifikace odolnosti

Odolnost proti vodě:

  • IPX4: Odolnost proti stříkající vodě ve všech úhlech
  • IPX5: Odolnost proti tryskající vodě ve všech úhlech ze vzdálenosti 3 metrů po dobu 3 minut
  • IPX6: Odolnost proti silně tryskající vodě při průtoku 100 litrů za minutu ze vzdálenosti 3 metrů po dobu 3 minut
  • IPX7: Odolnost proti ponoření na 30 minut do hloubky jednoho metru
  • IPX8: Odolnost úplného ponoření do vody dle podmínek určených výrobcem
  • IPX9: Odolnost proti tlakové vodě

Odolnost proti vniknutí cizích předmětů:

  • IP4X: Odolnost proti vniknutí velmi drobných předmětů
  • IP5X: Částečná odolnost proti prachu
  • IP6X: Úplná odolnost proti prachu

Skrýt

Nejprodávanější

1
Reolink B800-8MP 4K kamera

Multifunkční kamera s rozlišením (3840 x 2160px). Dosahuje skvělých výsledků i v noci díky 18 infračerveným diodám (dosvit 35 m), zorný úhel 80°, možnost zasílání notifikací, vestavěný mikrofon, microSD slot, WiFi.

2 490 Kč

2
Reolink RLK16-410B8-5MP Super HD kamerový set

Multifunkční set osmi kamer s vysokým rozlišením (2560 x 1920). Dosahuje skvělých výsledků i v noci díky infračerveným diodám (dosvit 35 m), PIR senzor, zorný úhel 80°, možnost zasílání notifikací, vestavěný reproduktor, cloud platforma, úložiště 2 TB, rozhraní RJ-45 LAN. V balení 8 kamer a NVR rekordér.

3 %  z 24 499 Kč

23 990 Kč

3
iSmartgate bezdrátová venkovní IP kamera

Bezdrátová venkovní kamera iSmartgate umí pořizovat záznam v HD kvalitě, disponuje nočním režimem, detekcí pohybu, automatickými notifikacemi, ročním předplatným softwaru zdarma, RCA vstupem pro připojení reproduktoru a voděodolnou konstrukcí se stupněm krytí IP66.

3 290 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry