Nabídka pro firmy Nové
Košík

Síťová zařízení

Síťová zařízení slouží ke vzájemnému propojení počítačových sítí. V naší nabídce najdete široký výběr wifi routerů, wifi repeaterů (opakovačů), i mesh systémy. K čemu jsou a jak je vybrat?

Více

Wi-Fi router připojí více zařízení k jedné síti

Potřebujete k jedné síti připojit více zařízení jako tablety, notebook, mobilní telefony, domácí tiskárnu? Vsaďte na wifi router, který vám umožní připojit domácí síť (případně i nějakou tu menší pracovní síť) k internetu. Tvoří ho router (směrovač) a Wi-Fi (bezdrátový modul). Router spojí dvě sítě a přenáší mezi nimi obsah, wi-fi modul pak celou bezdrátovou síť řídí.

Wi-Fi repeater prodlouží dosah vaší Wi-Fi sítě

Máte jen jeden Wi-Fi router, ale potřebujete signál i o něco dál, než aktuálně dosáhne? Zkuste to vyřešit jednoduše pomocí WiFi Extenderu (repeater, opakovač), který dokáže dosah WiFi sítě až zdvojnásobit. Stačí ho zapojit do zásuvky a nastavit vaši síť. Opakovač pak bude přebírat reálný signál a znovu ho posílat.

Mesh systém zajistí rovnoměrné pokrytí kvalitním systémem

Pod označením mesh systém se zjednodušeně řečeno ukrývají bezdrátové routery vybavené všesměrovými anténami doplněné o technologie, které umožní, aby se do jedné sítě snadno připojilo víc zařízení. Využijete je i na velkých plochách, oceníte ho zejména v domech si silnými zdmi nebo v patře, kde je slabý signál.

Méně