Přihlásit se

Chytrá světýlka Twinkly Icicle

Světelný závěs Twinkly Icicle je ideální dekorace na zeď, okno i jakýkoli nábytek ve vašem interiéru. Special Edition nabízí jak odstíny RGB škály, tak i nabídku chladných ledových tónů přes teplé jantarové až k elegantním zlatavým odstínům. Závěs Icicle je složen z 50 kvalitních LED žárovek, které lze všechny ovládat pomocí apliakce ve vašem telefonu.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Twinkly Icicle Special Edition chytrá světýlka 190 ks 5m

Revoluce ve vánočních dekoracích přináší chytré osvětlení Twinkly. Každou z LED žárovek lze jednoduše ovládat prostřednictvím aplikace ve vašem chytrém zařízení přes rozhraní bluetooth a Wi-Fi. Pro dokonalou personalizaci je na výběr hned několik variant konstrukce, barevných edicí, které kombinují pásma RGB (Multi-Color) a AWW (Gold Edition), takže můžete kombinovat zelenou, fialovou apod. společně se stříbrnou, zlatou nebo jantarovou barvou. Navíc podporují hlasové asistenty, a také synchroniz

2 990 Kč

2
Twinkly Icicle Gold Edition chytrá světýlka 190 ks 5m

Revoluce ve vánočních dekoracích přináší chytré osvětlení Twinkly. Každou z LED žárovek lze jednoduše ovládat prostřednictvím aplikace ve vašem chytrém zařízení přes rozhraní bluetooth a Wi-Fi. Pro dokonalou personalizaci je na výběr hned několik variant konstrukce, barevných edicí laděných od studeně stříbrné až po zlatavě jantarovou přesně podle vašich potřeb. Navíc podporují hlasové asistenty, a také synchronizaci s hudbou.

24 %  z 2 990 Kč

2 290 Kč

3
Twinkly Icicle Multi-Color chytrá světýlka 190 ks 5m

Revoluce ve vánočních dekoracích přináší chytré osvětlení Twinkly. Každou z LED žárovek lze jednoduše ovládat prostřednictvím aplikace ve vašem chytrém zařízení přes rozhraní bluetooth a Wi-Fi. Pro dokonalou personalizaci je na výběr hned několik variant konstrukce, barevných edicí v pásmu RGB přesně podle vašich potřeb. Navíc podporují hlasové asistenty, a také synchronizaci s hudbou.

2 590 Kč

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry