Sleva 20 % na vybrané produkty z kategorie Audio-Video s kódem UNOR20.
Přihlásit se

iFetch Too automatický vrhač míčků

Kód: 43579
P/N: P13069
Výrobce: iFetch
Distribuce: CZ
Automatický vrhač míčků iFetch Too s vestavěnou baterií poskytne hodiny aportování i bez účasti zaneprázdněných majitelů. Jediným tlačítkem si můžete vybrat ze 3 variant pro dosah míčků nebo zvolit nahodilý chod. Tichý chod s energií až na 300 odpalů zajístí hodiny zábavy.
Barva:
Bílá
Stav zboží:
Nový
Prodej ukončen

Sleva 24 % z 5 990 Kč

4 590 Kč
3 793 Kč bez DPH

sleva10%

iFetch Too automatický vrhač míčků

Popis a parametry

iFetch Too automatický vrhač míčků

Zábava začíná

Automatický vrhač míčků pro velké psy poskytne mazlíčkovi hodiny aportování i bez účasti zaneprázdněných majitelů. Stisknutím jediného tlačítka si jednoduše vyberete ze 3 variant dosahu míčků, což vyláká vašeho pejska na vzdálenost 3,7 nebo 12 metrů pro dohánění míčku. iFetch Too se může pochlubit velice tichým chodem, díky kterému probíhá hra zcela nehlučně. Samotné ovládání hračky je přitom jednoduché. Tlačítkem nastavíte požadovanou vzdálenost, či náhodný chod, míček vložíte vy nebo váš čtyřnohý parťák do prostorného žlábku v horní části aportovacího zařízení a jakmile míček zapadne do otvoru, iFetch jej ihned vystřelí na požadovanou vzdálenost.

Aportování uvnitř i venku

Interaktivní hra je vhodná do vnitřních i venkovních prostorů, dokonce i do nepříznivého počasí. Pokud je váš chlupáč zvídavý, překvapte ho nahodilým chodem, kdy aportovací hračka sama náhodně střídá vzdálenosti pro odpal. Velikou výhodou je okamžitá reakce automatického vrhače, což udržuje vašeho mazlíčka stále ve střehu a nenechá ho napospas nudě. iFetch disponuje dobíjecí baterií, proto můžete hračku libovolně přemístit. Po nabití bude váš sportovec aportovat klidně i 300 míčků.

Vysoce odolné plastové provedení automatického vrhače nabízí dlouhou životnost. V balení jsou přibaleny 3 kusy míčků, velikostně shodnými s klasickými tenisovými míčky, které lze pro hru rovněž využít. Hračka se jednoduše čistí a snadno se s ní manipuluje.

Ukažte pejskovi jak na to

Naučte vašeho pejska aportovat a cvičte s ním nanejvýš 10 minut, nejlépe 3x denně. Připravte si aportovací hračku a trénujte v její blízkosti. Míček můžete ze začátku kutálet či házet a pokud s ním zamíří k vám, odměňte ho pamlskem a pochvalou. Až bude hru zvládat, ukažte mu, že široký žlábek je správným místem pro vložení míčku. Jakmile se vrátí s míčkem k vám, naznačte mu dlaní kam vložit míček. Až pejsek bude žlábek zkoumat, odměňte ho pamlskem a pochvalte ho.

Obsah balení:

 • Automatický vrhač míčků
 • Síťový adaptér pro dobití baterie
 • 3 ks originálních míčků

Další informace

 • Objednací kód: 43579
 • Produktové číslo: P13069
 • EAN: 857331005033
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Záruka v měsících: 24
 • Zahájení prodeje: 15.01.2019
 • Ukončení prodeje: 10.12.2019

Vzhled

Barva:
Bílá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad