Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

iFetch Original automatický vrhač míčků

Kód: 43580
P/N: P13068
Výrobce: iFetch
Distribuce: CZ
Automatický vrhač míčků iFetch Original zabaví vašeho pejska doma i venku na dlouhé chvíle. Vyroben z odolného materiálu a napájen síťovým kabelem nebo šesticí baterií.
Rozměry (v x š x h):
185 mm, 190 mm, 280,0 mm
Hmotnost (g):
1600 g
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+114 Kč

+190 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem 2 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Dnes

Sleva 6 % z 3 990 Kč

3 790 Kč
3 132 Kč bez DPH


iFetch Original automatický vrhač míčků

Popis a parametry

iFetch Original automatický vrhač míčků

Automatický vrhač míčků pro hodiny aportovací zábavy menších psů nabízí 3 volitelné vzdálenosti pro odpal míčku. Váš chlupáč poběží za míčky podle svých dispozic na 3, 6 nebo 9 m. Interaktivní hračka napájení ze sítě nebo pomocí šestice Cell baterií. Vrhač míčků pro psy disponuje nehlučným chodem, proto ho ocení i majitelé bázlivějších psíků.

Zábava kdekoliv

Interaktivní hra je díky volbě vzdáleností a napájení vhodná do jakéhokoliv prostoru. Váš pejsek může dovádět uvnitř, nebo i venku na otevřeném prostranství a zabavit se na dlouhé chvíle. Díky možnosti provozu na 6 ks C Cell baterií hračku pohodlně vezmete kamkoliv sebou, například do parku. iFetch je navíc automatická hračka, která se jednoduše ovládá, snadno čistí a dobře se s ní manipuluje. Potěší zejména tichý chod a automatický chod, díky kterému se můžete věnovat jiným věcem, zatímco si pejsek hraje.

Velkou výhodou aportovací hračky iFetch je rovněž okamžitý a rychlý odpal míčků, který nezdržuje hru a pejska nenechá napospas nudě. Navíc pohotové tempo hry bystří pejskovi postřeh. Aportovací hračka zároveň funguje velmi jednoduše. Stisknutím pouhého tlačítka vyberete vzdálenost dle konkrétního prostředí a dispozic pejska. Míček vložíte vy nebo váš čtyřnohý parťák do prostorného žlábku v horní části aportovacího zařízení. Jakmile míček zapadne do otvoru, iFetch jej ihned vystřelí do vámi nastavené vzdálenosti. Interaktivní zábava začíná!

Interaktivní hračka je vyrobena z odolného plastového materiálu, má široký žlábek pro umístění míčku a vyváženou konstrukci. Pejsek se tak oblíbenou hru snadno naučí. Pro začátek mu pomozte společným tréninkem plným zábavy! Cvičte s pejskem vždy pouze 10 minut nejlépe 3x denně. Připravte si aportovací hračku iFetch a trénujte v jeho blízkosti. Pejskovi nejprve kutálejte či házejte míček jen tak na zemi, v menší vzdálenosti. Jestliže míček uchopí a zamíří k vám, odměňte ho hned pamlskem a pochvalte. Až bude hru zvládat, ukažte pejskovi, že široký žlábek je správným místem pro vložení míčku. Jakmile se vrátí s míčkem k vám, naznačte mu dlaní, kam má vložit míček. Až pejsek bude žlábek zkoumat, odměňte ho pamlskem a pochvalte ho.

Obsah balení:

  • Automatický vrhač míčků iFetch Original
  • 3 ks originálních míčků
  • Síťový adaptér


Objednací kód: 43580
Produktové číslo: P13068
EAN: 857331005002
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
185 mm, 190 mm, 280,0 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
1600 g
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad