VÁNOČNÍ NADÍLKA: Celý sortiment Huawei se slevou 20 % JEN DNES! Vybrat si
Přihlásit se

iFetch Original automatický vrhač míčků

Kód: 43580
P/N: P13068
Výrobce: iFetch
Distribuce: CZ
Automatický vrhač míčků iFetch Original zabaví vašeho pejska doma i venku na dlouhé chvíle. Vyroben z odolného materiálu a napájen síťovým kabelem nebo šesticí baterií.
Rozměry (V x Š x H):
185 mm, 190 mm, 280,0 mm
Hmotnost (g):
1600 g
Stav zboží:
Nový
Prodej ukončen

Sleva 6 % z 3 990 Kč

3 790 Kč
3 132 Kč bez DPH

sleva10%

Podobné produkty

iFetch Original automatický vrhač míčků

Popis a parametry

iFetch Original automatický vrhač míčků

Automatický vrhač míčků pro hodiny aportovací zábavy menších psů nabízí 3 volitelné vzdálenosti pro odpal míčku. Váš chlupáč poběží za míčky podle svých dispozic na 3, 6 nebo 9 m. Interaktivní hračka napájení ze sítě nebo pomocí šestice Cell baterií. Vrhač míčků pro psy disponuje nehlučným chodem, proto ho ocení i majitelé bázlivějších psíků.

Zábava kdekoliv

Interaktivní hra je díky volbě vzdáleností a napájení vhodná do jakéhokoliv prostoru. Váš pejsek může dovádět uvnitř, nebo i venku na otevřeném prostranství a zabavit se na dlouhé chvíle. Díky možnosti provozu na 6 ks C Cell baterií hračku pohodlně vezmete kamkoliv sebou, například do parku. iFetch je navíc automatická hračka, která se jednoduše ovládá, snadno čistí a dobře se s ní manipuluje. Potěší zejména tichý chod a automatický chod, díky kterému se můžete věnovat jiným věcem, zatímco si pejsek hraje.

Velkou výhodou aportovací hračky iFetch je rovněž okamžitý a rychlý odpal míčků, který nezdržuje hru a pejska nenechá napospas nudě. Navíc pohotové tempo hry bystří pejskovi postřeh. Aportovací hračka zároveň funguje velmi jednoduše. Stisknutím pouhého tlačítka vyberete vzdálenost dle konkrétního prostředí a dispozic pejska. Míček vložíte vy nebo váš čtyřnohý parťák do prostorného žlábku v horní části aportovacího zařízení. Jakmile míček zapadne do otvoru, iFetch jej ihned vystřelí do vámi nastavené vzdálenosti. Interaktivní zábava začíná!

Interaktivní hračka je vyrobena z odolného plastového materiálu, má široký žlábek pro umístění míčku a vyváženou konstrukci. Pejsek se tak oblíbenou hru snadno naučí. Pro začátek mu pomozte společným tréninkem plným zábavy! Cvičte s pejskem vždy pouze 10 minut nejlépe 3x denně. Připravte si aportovací hračku iFetch a trénujte v jeho blízkosti. Pejskovi nejprve kutálejte či házejte míček jen tak na zemi, v menší vzdálenosti. Jestliže míček uchopí a zamíří k vám, odměňte ho hned pamlskem a pochvalte. Až bude hru zvládat, ukažte pejskovi, že široký žlábek je správným místem pro vložení míčku. Jakmile se vrátí s míčkem k vám, naznačte mu dlaní, kam má vložit míček. Až pejsek bude žlábek zkoumat, odměňte ho pamlskem a pochvalte ho.

Obsah balení:

  • Automatický vrhač míčků iFetch Original
  • 3 ks originálních míčků
  • Síťový adaptér

Další informace


Objednací kód: 43580
Produktové číslo: P13068
EAN: 857331005002
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Vzhled

Rozměry (V x Š x H):
185 mm, 190 mm, 280,0 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
1600 g
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad