Škola končí! Připravte se na prázdniny a užijte si slevy na vybrané produkty jen do 30. 6. Vybírejte zde
Přihlásit se

iFetch Frenzy gravitační vrhač míčků

Kód: 43581
P/N: P13067
Výrobce: iFetch
Distribuce: CZ
Gravitační vrhač míčků iFetch Frenzy s naprosto tichým módem využívá tři náhodné směry pro vykutálení míčku. Vyroben z odolného materiálu a vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Stav zboží:
Nový
Stav zboží (2)
Všechny varianty (2)
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+57 Kč

+95 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Dnes

Sleva 6 % z 1 990 Kč

1 890 Kč
1 562 Kč bez DPH


iFetch Frenzy gravitační vrhač míčků

Popis a parametry

iFetch Frenzy gravitační vrhač míčků

Zabavte vašeho pejska gravitačním vrhačem míčků iFetch Frenzy. Je vhodný pro malé až střední psy, míčky odpaluje s naprosto tichým chodem a nevyžaduje síťové napájení ani baterie. Chytrá hračka pro psy využívá 3 náhodné směry pro vykutálení míčku, bystří smysl psa a udržuje ho ve zdravé kondici. Stačí trocha tréninku a váš chlupáček se do hračky opravdu zamiluje.

V horní části iFetch Frenzy je umístěn žlábek s otvorem, do kterého je potřeba umístit míček, odkud padá do komory v podstavci, aby se náhodně vykutálel jedním ze tří možných otvorů. Vrhač je vyroben z odolného plastu a umožní pejskovi pohodlné umístění míčku. Díky naprosto tichému módu a kvalitnímu zpracování jej můžete umístit doma nebo vzít kamkoliv sebou, například do parku. Díky gravitačnímu principu kutálení míčků vyhovuje menším prostorám a je vhodný i pro bojácné psy.

Naučit pejska aportovat samostatně bude také doslova hračkou. Cvičte s pejskem vždy pouze 10 minut nejlépe 3x denně. Připravte si aportovací hračku iFetch a trénujte v jeho blízkosti. Pejskovi nejprve kutálejte či házejte míček jen tak na zemi, v menší vzdálenosti. Jestliže míček uchopí a zamíří k vám, odměňte ho hned pamlskem a pochvalte. Až bude hru zvládat, ukažte pejskovi, že široký žlábek je správným místem pro vložení míčku. Jakmile se vrátí s míčkem k vám, naznačte mu dlaní kam vložit míček. Až pejsek bude žlábek zkoumat, odměňte ho pamlskem a pochvalte ho.

Balení obsahuje kromě interaktivní hračky také 3 ks mini tenisových míčků. Na tvrdé podlaze se míček dokutálí na vzdálenost kolem 2 m - 3,5m. Odnímatelný podstavec je navržen pro pohodlné uložení míčků. Díky tomu je zařízení nejen skladné, ale také předejdete ztrátě míčků.

Obsah balení:

  • Gravitační vrhač míčků
  • 3 ks originálních míčků


Objednací kód: 43581
Produktové číslo: P13067
EAN: 857331005064
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24
Podobné produkty

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad

Varianty iFetch Frenzy gravitační vrhač míčků

Sleva 11 %  z 1 990 Kč

1 790 Kč

Sleva 6 %  z 1 990 Kč

1 890 Kč