Huawei IdeaHub

Huawei IdeaHub – vítěz ocenění Red Dot Design Award 2020. Lze představit jako produktový a komunikační design na vrcholu. Tento revoluční skvost, spojující rozsáhlé funkce smart office do jediného, inteligentního zařízení posune hranice vaší produktivity.

Více

Proměňte zasedací místnosti, open office i kanceláře na inteligentní prostory. Funguje jako spolehlivá interaktivní tabule, slouží k promítání prezentací, videokonferencí a disponuje aplikacemi Open Office. Díky tomu můžete bezdrátově sdílet své dokumenty z notebooku a telefonu jedním kliknutím. 12 mikrofonů se stará o to, aby byl každý hlas v okruhu 8 m dokonale zachycen. Kamera s rozlišením Full HD navíc zajistí kvalitní obraz. Mobilita zařízení už je pouhá třešnička na dortu. Huawei IdeaHub můžete nainstalovat na zeď nebo si užijte jeho mobilitu na zemi.

Nyní už nepoznáte rozdíl mezi kanceláří, domovem nebo zasedací místonstí s Huawei IdeaHub to půjde hladce.

Pro malé místnosti

Většina telekonferencí se děje z malých či středních místností. To nejlepší řešení pro malé místnosti najdete Zde.

Pro střední místnosti

Střední místnosti vyžadují nastavitelná zařízení s lepší kvalitou, větším displejem a samozřejmě jednoduchou mobilitu zařízení. Ideiální zařízení pro střední, větší místnosti najdete Zde.Máte menší místnost, ale potrpíte si na vysokou kvalitu rozlišení? I pro vá s máme to nejlepší zařízení Zde.

Pro velké místnosti

Velké konferenční místnosti je potřeba využít co možná nejlépe. A to s možností zachytit všecny účastníky v místnosti včetně skvelého přenosu řečníků, prezentace a nejlépe s omezením okolních rušivých elemntů nebo komunikačních šumů. I pro tyto místnosti se najde to nejideálnější řešení Zde.

Celou nabídku značky Huawei naleznete níže.

Méně