Přihlásit se

Hrnky a lahve

Mezi chytré pomocníky patří i hrnky a lahve, které nám pomohou usnadnit cestu ke zdravějšímu životnímu stylu. Některé z nich kontrolují pravidelnost pitného režimu tím, že počítají počet vypitých tekutin a upozorní signálem, kdy je čas se napít.

Pokračovat

Jiné slouží k přeměně složení vody, využívají jednoduché chemické reakce, při kterých je voda obohacována o prospěšné látky a čištěna od nevhodných látek, jako je například chlor obsažený v kohoutkové vodě.

Tato zařízení většinou vydrží v provozu až několik měsíců na jediné nabití. Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.

Lze je spárovat s chytrým telefonem a ve speciální aplikaci sledovat své výsledky. Po zadání informací o pohlaví, věku a hmotnosti má chytrý hrnek nebo lahev přehled o tom, kolik tekutin musíte vy konkrétně za den vypít.

Pro pravidelný pitný režim

Tento typ chytrého nádobí má stálou kontrolu nad vaším pitným režimem. Upozorní vás vždy, kdy je třeba se napít. Mimo to počítá, kolik vody jste za celý den vypili a upozorní vás, pokud je tekutina v hrnečku moc horká, abyste se nespálili.

Všechny informace navíc zobrazuje na přehledném OLED displeji. Některé z chytrých hrnků a lahví navíc umožňují párování s chytrým telefonem a odesílání informací o dlouhodobém příjmu tekutin do speciální aplikace.

Pro úpravu vody

Některé druhy chytrého nádobí umožňují elektrolytickou úpravu vody. Využívají jednoduchých chemických reakcí, kdy je voda obohacována o prospěšné látky, například molekulární vodík. Taková voda je silně antioxidantní a pomáhá proti zánětům a dalším zdravotním rizikům. Dlouhodobě dokáže zpomalovat stárnutí a detoxikovat tělo.

Skrýt

Nejprodávanější

1
HidrateSpark bluetooth chytrá láhev nerezová

Sofistikovaná chytrá láhev HidrateSpark disponuje LED podsvícením pro připomenutí, vakuovou konstrukcí z nerezu a nezávadných materiálů, mobilní aplikací s podrobným nastavením, notifikacemi, bluetooth trackerem pro sledování polohy a definovatelnými barvami.

11 %  z 2 119 Kč

1 890 Kč

2
Equa Smart chytrá lahev bílá

Chytrá lahev Equa Smart vám pomůže s dodržováním pitného režimu. Pomocí aplikace pro smartphony navrhne, kolik tekutiny byste měli přijímat během dne a aktuální stav se dozvíte poklepáním na láhev. Navíc je vyrobena z kvalitních materiálů a působí velmi elegantním dojmem.

6 %  z 1 990 Kč

1 890 Kč

3
Reedog Aqua Travel cestovní láhev pro psy 350 ml bílá

Cestovní láhev Reedog Aqua Travel zajistí dostatečný pitní režim vašemu domácímu mazlíčkovi. Má šikovnou misku, která vyhovuje psímu čumáku, bezpečností zámek a ergonomický tvar.

590 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry