Pořiďte si HP tiskárnu a získejte až 1 200 Kč nazpět

Okuste sílu a kvalitu HP tiskáren, které vám vytisknou, na co si jen vzpomenete. Ať už hledáte tiskárnu spíše do kanceláře nebo na domácí či studijní potřeby, HP tiskárny vám nabídnou vše, co očekáváte. Nyní navíc můžete získat až 1 200 Kč zpět z nákupu.

Jak získat cashback?

  1. Pořiďte si svou HP tiskárnu do 31. 07. 2024, zaregistrujte se a získejte až 1 200 Kč zpět
  2. Odešlete žádost o cashback do 30 dní od nákupu tiskárny
  3. Jakmile bude vaše úspěšně ověřena, obdržíte cashback bankovním převodem.
Získat cashback

Tiskárny HP Smart Tank

Inkoustové tiskárny HP Smart Tank nabízí rychlý a kvalitní tisk. Využijete ji především na domácí tisknutí, ale své využití určitě najde i v menších firmách. Pro větší pohodlí můžete využít aplikaci HP Smart, díky které si vytisknete dokumenty nejen z notebooku, tabletu, ale také z mobilního telefonu.

Tiskárny HP LaserJet

Vysoce produktivní tiskárny LaserJet jsou super volbou, pokud sháníte laserovou tiskárnu. Tisknou rychlostí blesku, jsou spolehlivé a využít můžete automatický podavač dokumentů. Většina tiskáren je kompatibilní s Windows i macOS.

Tiskárny HP OfficeJet

Sháníte tiskárnu pro vaši práci? Inkoustové tiskárny HP OfficeJet jsou perfektní volbou jak do vaší kanceláře v práci, tak i na doma. Užijte si úsporný režim, oboustranné skenování a kopírování nebo vyzkoušejte chytrou aplikací HP Smart a tiskněte i z mobilu.