Nabídka pro firmy Nové
Košík

Notebooky HP

Chceš si pořídit nový notebook, ale nechceš se omezovat? Chceš si vybrat z těch nejlepších i z dostupných notebooků? HP notebooky nabízí širokou škálu notebooků, které se hodí pro ty, kteří potřebují spolehlivý notebook i pro ty, kteří hledají notebook spíše jen pro zábavu.

Více

Vyber si z nabídky HP notebooků

HP notebooky i ve svém základním modelu nabízí perfektní výkon, elegantní design, pevnou konstrukci, odolnost a univerzálnost využití. Pokud hledáš takto univerzální notebook, jsi na správném místě. HP notebook využiješ jak v práci, ve škole, tak i doma například při sledování filmů nebo vyřízení dovolené. Vyber si z řady HP Pavilion.

Kancelářské HP notebooky

Kancelářské notebooky od značky HP nabízí vše, co na práci v kanceláři potřebuješ. Ideální volbou je HP ProBook, který je tenký, lehký, svižný a spolehlivý. Vybrat si můžeš z nabídky dostupných i výkonnějších notebooků.

Herní HP notebooky

Nenech se limitovat ve hře a užij si ji naplno s herními notebooky od značky HP. Ten nejvyšší výkon zajistí procesory Intel nebo AMD a grafické karty NVIDIA. Čeká tě také špičkový herní vybavení, perfektní displej a dlouhotrvající výdrž baterie. Řada HP Omen už tě zkrátka nebude brzdit v ničem.

Profesionální HP notebooky

Čekáš ten nejlepší výkon, který tě nikdy nezklame? Potom jsou notebooky HP Envy a HP EliteBook přímo pro tebe. Překvapí tě jejich svižný SSD disk, výkonný procesor Intel, skvělá grafická karta, lehkost, přenositelnost a nekonečná produktivita.

HP notebooky 2v1

Lákají tě spíše ohebnější zařízení, která si můžeš přizpůsobit jakékoliv tvé činnosti a sbalit si je lehce do batohu? Od toho jsou tu 2v1 zařízení, která plní roli notebooku. Jedná se o tablet, ke kterému si snadno připojíš klávesnici, nebo o dotykový notebook, který je konvertibilní. Vyber si z řady [HP Spectre|/spectre-c2677], [HP Envy|/envy-c2672], [HP EliteBook|/elitebook-c2673] nebo HP Pavilion.

Pro náročnou práci jedině HP ZBook

Nechceš se spokojit se základním vybavením? Sáhni po HP ZBook, které nabízejí extrémní výkon a je určen pro nejnáročnější uživatele. Jedná se o nejpokročilejší pracovní stanice, které využiješ jak v kanceláři, tak na cestách.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat