Použité herní konzole

Použité herní konzole tě vtáhnou do gaming světa naplno. Nabízejí fascinující nové světy za mnohem dostupnější cenu. Jsou zároveň skvělým způsobem, jak si užít širokou škálu her v té nejlepší kvalitě. V naší nabídce najdeš použité herní konzole od PlayStation, Xbox i Nintendo. Stačí si vybrat, jakou platformu preferuješ a pustit se do hraní.

Více

Všechny konzole, které nabízíme, jsou testovány, zkontrolovány, vyčištěny a připraveny na nového majitele.

  •  Použité PlayStation konzole jsou jedničkou na trhu a jsou uzpůsobeny potřebám všech hráčů. Většina her vychází právě na novou generaci konzolí PlayStation 5, které nabízí neodolatelný zážitek ze hry. Jsi spíše singleplayer a zajímají tě příběhové hry? Jdi do PlayStation.

  • Použité Xbox konzole mají také své fanoušky a mnohdy je pro hráče těžké vybrat si svou platformu. A proto jsou na trhu také konzole od Xbox, které nabízejí perfektní zážitek ze hry univerzálním způsobem. Xbox nabízí spoustu skvělých her i předplatné Game Pass.

  • Použité Nintendo konzole využijí především ti, kteří si rádi zahrají doma s rodinou, s přáteli nebo na cestách. Jedná se však o úplně jinou konzoli než u PS nebo Xbox. Nintendo má své zastánce, kteří na něj nedají dopustit a některé hry jako The Legend of Zelda nebo Mario vycházejí právě pouze na tuto konzoli.

Méně

Nemůžete najít produkt, který jste hledali?

Nastavte si hlídacího psa na použité produkty, které nejsou skladem a my vás budeme informovat, jakmile budou k dispozici.