Přihlásit se

Herní myši

Trávíte volný čas hraním her na počítači a potřebujete herní myš? Oproti té klasické je odolnější, propracovanější, rychlejší a přesnější. Na trhu je hned několik druhů herních myší, jak vybrat tu pravou, aby byl zážitek ze hry dokonalý?

Pokračovat

U herních myší je na prvním místě přesnost následovaná rychlostí. Jen díky tomu můžete s ostatními hráči držet krok a nikdy neminout cíl. Na co dalšího se ještě zaměřit?

  • Herní myš má víc tlačítek než ta klasická, jejich počet vybírejte podle žánru oblíbených her. Většinou vám postačí 5-6 tlačítek, u některých her jich je ale potřeba víc.
  • Dobře vyberte senzor myši. Dáte přednost optickému, který funguje na principu LED světla a je přesnější a spolehlivější, nebo sáhnete po laserovém senzoru, který je přesný na každém povrchu, ale při pomalých pohybech je mnohdy až příliš citlivý?
  • Senzitivita herních myší se pohybuje mezi 1 000-20 000 DPI a musíte ji vybrat dle svých potřeb.
  • Pozor i na odezvu myši, které se měří v milisekundách a ty nejlepší myši se dostanou pod 1 ms.
  • Velikost myši, kterou volíte s ohledem na velikost ruky. Nejmenší se označuje S, střední M, velká L a extra velká XL.
Víte, že i herní myši mohou být drátové a bezdrátové?

Skrýt

Nejprodávanější

1
Logitech G Pro X myš černá

Bezdrátová herní myš Logitech G Pro X nabízí výborné technologie pro co nejlepší herní zážitek, umožňuje nastavení citliuvosti v rozsahu 400 - 25600 DPI, robustní provedení s hmotností pouhých 80 g, RGB podsvícení, Rychlost odezvy 1 ms, vysoká spolehlivost při herních soubojích na špičkové úrovni.

11 %  z 3 879 Kč

3 490 Kč

2
A4Tech Bloody V7 Ultra Core 2

Dostupná herní myš pro maximální herný výkonny. Ergonomické zpracování a rozličné možnosti nastavení maker zaručí vysokou přizpůsobitelnost. Optický senzor s rozlišením 3200 DPI, metalické podložky a moderní technologie zajistí vysokou spolehlivost. Délka kabelu 1.8 m.

29 %  z 599 Kč

429 Kč

3
A4Tech Bloody A60 Core 2 černá

Drátová herní myš s unikátním designem, kovové podložky pro konzistentní skluz, možnost ukládání maker.

10 %  z 549 Kč

499 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry