Narozeninové sleva 8 % na VŠECHNO s kódem SLAVIME8.
Přihlásit se

Happy Friday - víkend plný slev

Hody hody do provody...no, letos ty Velikonoce sice budou poněkud domácké, ale to neznamená, že si nemůžete něco vyhodovat! U nás najdete od pátku 10. do pondělí 13. 4. pomlázku v podobě slevy 10 % na vybrané produkty. Stačí zadat kód POMLAZKA10.

Vyberte si z nabídky plné telefonů, sluchátek, reproduktorů, chytrých hodinek a dalších vychytávek. V nabídce najdete produkty značek Apple, BOSE, JBL, Marshall, Bang & Olufsen a dalších. Přejeme vám Happy Easter!

Pozn.: Sleva platí pouze na produkty v tomto akčním skladovém menu do 13. 4. nebo do vyprodání zásob.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple Pencil tužka bílá

Zcela revoluční dotykové pero k iPadu Pro a iPad 2018. S minimální prodlevou, citlivé na sílu přítlaku i náklon, s vestavěnou baterií, kterou nabijete konektorem Lightning rovnou z iPadu a výdrží až 12h aktivního kreslení či psaní.

2 579 Kč

2
Apple AirPods bezdrátová sluchátka (2019) bílá

AirPody s nabíjecím pouzdrem představují úplně nové pojetí bezdrátových sluchátek. Nabídnou delší dobu volání, rychlejší a stabilnější připojení díky čipu Apple H1, až 2x rychlejší přepínání mezi zařízeními a 1,5x rychlejší spojení telefonních hovorů. A dobijete je i na cestách.

4 779 Kč

3
Apple Magic Mouse 2 stříbrná

Nová vnitřní architektura Apple myši z ní činí více extrémně spolehlivé zařízení bez nutnosti vyměňovat v ní baterie. Jednoduchost opět vyhrává. Díky tomu, že v myši je méně pohyblivých částí, tak je prostě lepší. Ještě lépe klouže po povrchu a má menší odpor.

14 %  z 2 290 Kč

1 989 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry