Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Handsfree pro firmy

Nejprodávanější

1
JPL Element X500 bezdrátový headset

Špičková bezdrátová náhlavní souprava JPL Element X500 nabízí inovativní technologii DECT s dosahem až 100 metrů, výdrž baterie až 9 hodin, rychlé nabíjení (60 až 90 minut), širokopásmové reproduktory s ochranou sluchu Sound Shield, flexibilní mikrofon s potlačením hluku Surround Shield, modulární design, patentovanou základnu pro vložení Bluetooth či USB modulu, zabezpečení standardu DECT A proti odposlechu, intuitivní ovládání a DND světýlko při hovoru.

5 490 Kč

2
JPL Element TT3 Avant B headset

Prémiový a modulární kancelářský headset JPL Element TT3 Avant B navržený pro dokonalé pohodlí, mimořádně kvalitní zvuk a dlouhou životnost. Nabízí přizpůsobitelný design, mikrofon s potlačením okolního hluku Surround Shield, flexibilní možnost umístění mikrofonu, ochranu proti akustickým šokům Sound Shield, komfortní hlavový most a rozhraní PLX Quick Disconnect.

3 290 Kč

3
JPL 502s USB headset

Ergonomický kancelářský headset JPL 502s USB poskytuje dokonalou kvalitu zvuku i v nejhlučnějších pracovních prostorech. Nabízí rozhraní USB-A, ochranu proti akustickým šokům Sound Shield, flexibilní mikrofon s pokročilou technologií potlačení šumu Surround Shield, tlačítka pro ovládání hlasitosti a ztlumení mikrofonu, skvěle padnoucí kožené náušníky s polstrovaným hlavovým mostem.

1 690 Kč

Zobrazit další 4 produktySkrýt poslední 4 produkty
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry