Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Zářivý Halloween je tady!

Zapomeňte na šeď sychravých podzimních dnů a bavte se barvami! Podívejte se z okna a užijte si podzimní atmosféru. A že vám tohle nestačí? Pouze tento týden si můžete pořídit světýlka, lampy, i chytré žárovky s pořádnou slevou! Dolaďte si domácí atmosféru a užijte si ji nejen na Halloween.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Yeelight LED Ceiling Light bílé

Yeelight LED Ceiling Light je chytré nástěnné/stropní svítidlo, které nabízí barevné vykreslení RA95, úpravu teploty a barvy, noční režim, podporu hlasových asistentů, konstrukci odolnou proti prachu a hmyzu, pohodlnou patentovanou instalaci, připojení k domácí síti přes wifi/bluetooth a ovládání pomocí ovladače nebo mobilní aplikace.

39 %  z 2 990 Kč

1 839 Kč

2
Yeelight Galaxy Ceiling Light 480 Starry

Yeelight Galaxy LED Ceiling Light je chytré nástěnné/stropní svítidlo, které nabízí barevné vykreslení RA95, úpravu teploty a barvy, noční režim, podporu hlasových asistentů, konstrukci odolnou proti prachu a hmyzu, pohodlnou patentovanou instalaci, připojení k domácí síti a ovládání pomocí ovladače nebo mobilní aplikace. Verze Starry je vybavena speciálním vzorem, který připomíná hvězdnou obluhu.

30 %  z 3 790 Kč

2 689 Kč

3
Twinkly Strings Multi-Color chytré žárovky na stromeček 250 Ks 20m černý kabel

Revoluce ve vánočních dekoracích přináší chytré osvětlení Twinkly. Každou z LED žárovek lze jednoduše ovládat prostřednictvím aplikace ve vašem chytrém zařízení přes rozhraní Bluetooh a Wi-Fi. Pro dokonalou personalizaci je na výběr hned několik variant konstrukce, barevných edicí i délek přesně podle vašich potřeb. Navíc podporují hlasové asistenty, a také synchronizaci s hudbou.

3 490 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry