Přihlásit se

Gramofony

Gramofony zažívají velký comeback. A není divu, nabídnou skvělou reprodukci zvuku a nenahraditelnou atmosféru při poslechu tohoto nesmrtelného média.

Pokračovat

Základní rozdělení gramofonů

Gramofon s integrovanými reproduktory je jednoduchým řešení, ke kterému už nemusíte nic dokupovat. Na druhou stranu se jedná o levnější verzi gramofonu a pokud hledáte opravdu vysokou kvalitu reprodukce, rozhodně byste měli sáhnout po gramofonu, k němuž se připojují externí reproduktory.

Gramofony s externími reproduktory jsou velmi oblíbenou kategorií hrají opravdu kvalitně a v porovnání s externími reproduktory nabídnou výrazně lepší výkony.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Crosley Cruiser Deluxe Mint

Elegantní retro gramofon s dvěma reproduktory, třemi přehrávacími rychlostmi (33,45,78 otáček za minutu), diamantovou jehlou, funkcemi auto stop, pitch control, konektory AUX, RCA, 3,5mm Jackem a možností přehrávat 7“, 10“ a 12“ desky.

2 590 Kč

2
Crosley C6 Bluetooth matt black

Crosley C6 je moderní gramofon s technologií Bluetooth, na kterém můžete přehrávat oblíbené vinylové desky. Má diamantovou jehlu, 2-rychlosti přehrávání, integrovaný zesilovač i ochranný kryt proti prachu.

7 %  z 5 190 Kč

4 829 Kč

3
Crosley Coda černý

Stylový gramofonový set, který nabízí kvalitní zpracování, 3 různé rychlosti přehrávání, digitální displej, FM radio, Bluetooth, 3,5mm Jack konektor, prachový kryt a dva stereo reproduktory.

8 %  z 6 390 Kč

5 919 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry