Sleva 10 % na příslušenství a audio-video při koupi mobilu, tabletu nebo počítače.
Přihlásit se

Gramofony

Gramofony zažívají velký comeback. A není divu, nabídnou skvělou reprodukci zvuku a nenahraditelnou atmosféru při poslechu tohoto nesmrtelného média.

Pokračovat

Základní rozdělení gramofonů

Gramofon s integrovanými reproduktory je jednoduchým řešení, ke kterému už nemusíte nic dokupovat. Na druhou stranu se jedná o levnější verzi gramofonu a pokud hledáte opravdu vysokou kvalitu reprodukce, rozhodně byste měli sáhnout po gramofonu, k němuž se připojují externí reproduktory.

Gramofony s externími reproduktory jsou velmi oblíbenou kategorií hrají opravdu kvalitně a v porovnání s externími reproduktory nabídnou výrazně lepší výkony.

Nejprodávanější

1
Lenco L-3867 USB

Kvalitní poloautomatický midi gramofon Lenco L-3867 disponující dvěma rychlostmi přehrávání, řemínkovým pohonem a USB vstupem pro digitalizaci vinylů.

37 %  z 2 999 Kč

1 890 Kč

2
Crosley T150 Black

Gramofon v luxusním designu s dvojicí reproduktorů o celkovým výkonu 30 W, Bluetooth, funkce pitch control, vestavěným zesilovačem.

16 %  z 5 190 Kč

4 390 Kč

3
Crosley Executive Black/White

Kufříkový gramofon s vestavěnými reproduktory je jednoduché přenést. Nabízí USB připojení, AUX vstup, RCA výstup a funkci Auto Stop. Umožňuje převést hudbu z vinylu do digitální formy.

14 %  z 3 690 Kč

3 190 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry