Zpátky do školy! Slevy na Macy, iPady, iPhone Xr nebo Beats. Vybírejte zde
Přihlásit se

Gramofony

Gramofony zažívají velký comeback. A není divu, nabídnou skvělou reprodukci zvuku a nenahraditelnou atmosféru při poslechu tohoto nesmrtelného média.

Pokračovat

Základní rozdělení gramofonů

Gramofon s integrovanými reproduktory je jednoduchým řešení, ke kterému už nemusíte nic dokupovat. Na druhou stranu se jedná o levnější verzi gramofonu a pokud hledáte opravdu vysokou kvalitu reprodukce, rozhodně byste měli sáhnout po gramofonu, k němuž se připojují externí reproduktory.

Gramofony s externími reproduktory jsou velmi oblíbenou kategorií hrají opravdu kvalitně a v porovnání s externími reproduktory nabídnou výrazně lepší výkony.

Nejprodávanější

1
Crosley T150 Black

Gramofon v luxusním designu s dvojicí reproduktorů o celkovým výkonu 30 W, Bluetooth, funkce pitch control, vestavěným zesilovačem.

5 190 Kč

2
Crosley Executive Black/White

Kufříkový gramofon s vestavěnými reproduktory je jednoduché přenést. Nabízí USB připojení, AUX vstup, RCA výstup a funkci Auto Stop. Umožňuje převést hudbu z vinylu do digitální formy.

3 690 Kč

3
BigBen TD115NSPS

Moderní dvourychlostní gramofon se zesilovačem BigBen TD115NSPS s technologií Bluetooth, USB vstupem pro připojení k PC a digitalizování desek, LINE OUT a RCA i funkcí automatického zastavení po přehrání.

3 999 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry