BLACK FRIDAY: Slevy na mobily, notebooky, audio, smart, příslušenství a další! | Sleva až 10 % na vybrané Apple produkty!
Přihlásit se

Detektory radarů Genevo se slevou 10 %

Jezděte autem bez strachu z pokut za rychlou jízdu. Česká značka Genevo přináší řadu přenosných, a hlavně legálních, detektorů radarů pro celou Evropu. Získejte svůj detektor radarů s 10% slevou. Stačí v košíku zadat kód GENEVO10 a sleva je vaše. Nabídka platí do 31. prosince 2021 nebo do vyprodání zásob.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
GENEVO MAX detektor radarů

Nekompromisní detektor radarů GENEVO MAX je špička mezi přenosnými radary. Zabudovaný OLED displej, ovládání gesty, senzor okolního světla, senzor hluku, laserový senzor, GPS modul integruje GLONASS, Galileo, QZSS a GPS dohromady pro lepší a rychlejší lokalizaci, nový systém pro filtrování signálů zamezí falešným poplachům, USB-C a 3,5mm jack konektor.

23 890 Kč

2
GENEVO ONE S detektor radarů

Nejlevnější vstupenka do světa detektorů radarů GENEVO ONE S, vhodný hlavně pro české silnice. Česká lokalizace, kompaktní rozměry, odolný proti rušení, přesná databáze stacionárních kamer a úsekových měření celé Evropy (1 rok aktualizací zdarma).

11 890 Kč

3
GENEVO ONE M detektor radarů

GENEVO ONE M je detektor radarů pro měření rychlosti napříč celou Evropou. Zabudované GPS, doživotní aktualizace databáze (kamer a úsekových měření), česká lokalizace, odolný proti rušení.

19 890 Kč

Zobrazit další 1 produktSkrýt poslední 1 produkt
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry